Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki beszélgetni? Fiúk? 16L

Valaki beszélgetni? Fiúk? 16L

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megint jött a rendelet, hosszabítják a karantént, és már lassan a lábam sem lesz kedvem kitenni itthonról (nem mintha most olyan sűrűn mennék).

Szeretnék új embereket megismerni, mert most így szinte semmi esélyem nincs rá élőben. Normális esetben ide sem írnék, de úgy gondoltam megér egy próbát. Főleg ellenkező nemű emberekkel szeretnék beszélni, akár ismerkedni.

Egy kicsit magamról, 16 éves lány vagyok, gimnazista, erősen introvertált. Hobbim a festés, rajzolás, zene hallgatás, éneklés, olvasás, mostanában rengeteg filmet és sorozatot is nézek, meg Lolozok. Szeretek sokat beszélni, írni (ha eddig ez nem lett volna egyértelmű). Furcsa poénjaim vannak, de többnyire szoktak rajta nevetni, remélem azért mert viccesek. Nem szeretem a nyomulós embereket, meg a túlzott emoji használattól, és ez eltúlzott kedvességtől a hideg is kiráz. Hiszek a természetdeletti dolgokban, és minden hihetetlennek tűnő jelenségben. Külsőre semmi extra nincs rajtam. 170 centi vagyok, szőkés barnás furcsa színű hosszúnak mondható hajam, barna szemeim vannak a szinte ríkótan fehér bőrömhöz. Sminkelni nem szokásom, többnyire az vagyok aki eltűnik a háttérben, és csak akkor figyelnek fel rám, amikor valami irtó nagy hülyeséget csinálok, ami igen gyakran megesik.


Ha ezek után még mindig van kedved velem beszélgetni akkor dobj meg egy üzivel!



2021. márc. 5. 18:05
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Merre laksz?
2021. márc. 5. 18:09
 2/21 anonim válasza:

Nekem szimpatikus amiket leírtàl a szemèlyisègedrõl 😀.

Van egy 6 óràs idõeltolódàs az otthoni idõzónàhoz kèpest itt, de ha gondolod èn szívesen beszèlgetnèk veled, max lassabb az üzenet vàltàs.

26/f

2021. márc. 5. 18:14
 3/21 A kérdező kommentje:
2-es, Bács-Kiskun megye.
2021. márc. 5. 18:15
 4/21 anonim válasza:
Nem tudtam, hogy ilyen hatàsa van🤣
2021. márc. 5. 18:21
 5/21 anonim válasza:
Próbáld ki 😀 Mist megyek, feldzállok jegy nélkül az 51 es villire és ráborulok az első fruskára 😀
2021. márc. 5. 18:23
 6/21 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as,kérlek privátban írd ezeket a fenomenális kommetjeidet, nem igazán vagyunk erre kíváncsiak! (;
2021. márc. 5. 18:26
 7/21 anonim válasza:
Nem vagy normàlis 😀. De legalàbb poènos. Ès ezt is tènyleg irónia nèlkül mondom, csak hàt ez a lànyoknàl/nõknèl nem biztos, hogy viccesen jön le.
2021. márc. 5. 18:26
 8/21 anonim válasza:
Ha barátság is rendben van a részedről (extrák nélkül), beszélgethetünk.
2021. márc. 5. 18:30
 9/21 anonim válasza:
Megismernélek élőben. De online ne ismerkedj, mert mindenki egy csicska a GYK-n. 18/F (Írj! :D)
2021. márc. 5. 18:38
 10/21 anonim válasza:
Van 57/F
2021. márc. 5. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!