Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Benne lennétek egy ilyen...

Benne lennétek egy ilyen csoportban?

Figyelt kérdés
arra gondoltam, hogy csinálnék egy messenger csoportot ahhol nem szólnánk le senki semmiért, és nem röhögnénk ki senkit meg ilyesmi, pl: ha valaki akarna egy éneklős dolgot beküldeni akkor nem szólnánk le a hangját hanem segitenénk neki fejlődni. nincs szabály, hogy ki léphet be meg ki nem, de aki beakar lépni irjon nekem privátban és irja le a messenger nevét. (bocsánat ha rossz lett a fogalmazás)

2021. márc. 2. 16:28
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
de azért lehetne hülyülni, meg ilyenek, csak nem lenne toxic
2021. márc. 2. 16:33
 2/20 anonim válasza:
Nagyon szép gesztus, de... sajnos lehetetlen 😕
2021. márc. 2. 16:34
 3/20 A kérdező kommentje:
egy próbát megér szerintem
2021. márc. 2. 16:36
 4/20 anonim válasza:

Persze, persze, ez igaz

Na hajrá nektek! 😎

2021. márc. 2. 16:38
 5/20 A kérdező kommentje:
köszi, már csak várom, hogy irjon valaki
2021. márc. 2. 16:41
 6/20 anonim válasza:
Mennyi fővel indulna?
2021. márc. 2. 16:43
 7/20 A kérdező kommentje:
hát már kettővel is, és időközben raknánk vagy raknék be embereket
2021. márc. 2. 16:56
 8/20 anonim válasza:

Ha vegyes csoport, akkor a kitűzött célra maximum törekedni lehetne, de semmiképpen sem valósulna meg, mivel a különböző embereknek különböző stílusa lesz, ami nem kompatibilis egymással.

Én benne voltam néhány csoportban, de lényegében azok "győztek", akikből több volt. A kisebbség kilépett, vagy kirakták, mindenféle elmebetegségre hivatkozva.

2021. márc. 2. 17:20
 9/20 A kérdező kommentje:
ha már nem lesznek abban a csoportban toxic emberek akik minden létező létformát elitélnek akkor szerintem már jók vagyunk
2021. márc. 2. 17:23
 10/20 A kérdező kommentje:
szóval nem egy tökéletes dolgot akarok létre hozni
2021. márc. 2. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!