Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek egy...

Lenne kedve valakinek egy genderfluid lánnyal barátkozni? ^^ 24 l

Figyelt kérdés

2021. febr. 26. 13:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim válasza:
Én szívesen barátkozok, ha még nem találtál értelmes társaságot!:) 21/L
2021. febr. 27. 01:10
 42/76 anonim válasza:
Amikor túl sok időt töltesz twitteren :D:D
2021. febr. 27. 11:47
 43/76 anonim válasza:
És a következő évtizedekben várhatóan egyre több identitászavaros ember lesz. A végeredmény pedig a totális káosz és gyökértelenség. A vallást mint kapaszkodót már kiirtották, lassan a nemzetek is erre a sorsa jutnak, most pedig jönnek a nemek. Aztán majd egyre több lesz a manipulálható és kiszolgáltatott ember, akik már semmibe sem kapaszkodhatnak. Ők már azt sem fogják tudni, férfiak-e vagy nők, gyakorlatilag mindent elvesztenek majd, ami korábban meghatározott egy individuumot (melyik nemzethez tartozik, milyen vallású, milyen nemű). Szép új világ...
2021. febr. 27. 13:07
 44/76 anonim válasza:

Én nem értek egyet a genderelmélettel (meg a tradícionális nemelmélettel sem), de már csak azért kíváncsi vagyok rád, mert ennyi embert kiakasztottál pár mondattal. :D


#43: A történelmünk során eddig éppen ezeket a meghatározó jelzőket, a nemet, valamint a nemzeti és a vallási tudatot kihasználva manipulálták az embertömegeket, hogy szörnyű tetteket hajtsanak végre vezetőik érdekében, szóval ezzel az érvvel mellélőttél. :p

"Harcolj, mert férfi vagy"

"Kussolj, mert nő vagy"

"Öld meg a másik nemzet emberét hazádért"

"Öld meg a pogányokat istened nevében"


Milyen szép is ez az identitástudat.

2021. febr. 28. 00:54
 45/76 A kérdező kommentje:

Kedves 44-es nem volt szándékom kiakasztani senkit sem.. Csupán barátkoznék:) Arról nem tehetek hogy sokan nem elfogadóak..

Azt sem értem aki ezen felháborodik miért kommentel.

Tovább is lehet pörgetni:)

2021. febr. 28. 01:16
 46/76 anonim válasza:
#44: Az nem az eszmék hibája, ha rossz célokra használták fel őket. Ezen az alapon akkor a tűzhasználatot is be kellene tiltani, mert a tűzzel kárt is lehet okozni. Vagy mondjuk az autókat is el kellene tüntetni, mert a tömegbe lehet hajtani velük. Vagy megszüntetni a rendőrséget, hiszen pl. a nyilasok vagy a kommunisták rossz célokra használták. De biztosan jó lesz majd, ha az emberek már azt sem fogják tudni, hogy férfiak-e vagy nők. Számomra ez nem normális dolog, és soha nem is lesz az. Egy embert szerintem pont azok a dolgok határoznak meg, amelyekbe tud kapaszkodni (nemi identitás, szülőföld/otthon, család, nemzetiség stb.). Ha valaki még azt sem tudja, hogy ő férfi vagy nő, akkor az vajon nem lesz manipulálható? A gyökértelen, identitás nélküli emberek még kiszolgáltatottabbak és manipulálhatóbbak, mint mások.
2021. febr. 28. 09:56
 47/76 anonim válasza:
#45: Igen, a nagy tolerancia jegyében el akarjátok fojtani azokat a véleményeket, amelyek nem a ti igazatokat hirdetik. Ez az igazi "liberális" tempó. Holott a klasszikus liberalizmus értelmezése szerint hagyni kell elmondani a másik ember véleményét is. De egyre inkább azt látom, hogy miközben mindenki üvöltözik a liberalizmus nevében a toleranciáért, addig pont ezek az üvöltözők intoleránsak azokkal, akik nem azt mondják, amit ők szeretnének hallani. Ha csak egyféle nézetet lehet hangoztatni és elfogadni, az véleményterror. És ez egy nyílt fórum, sehol sincs megszabva, hogy ellenvéleményt nem lehet kifejezni. Felőlem ajnározzátok egymást, nem érdekel, és csókolgassátok körbe egymást, hogy ez milyen nagyszerű és modern dolog, ettől függetlenül viszont nekem is jogom van elmondani a saját álláspontomat.
2021. febr. 28. 10:01
 48/76 anonim válasza:
💃🙋‍♀️
2021. febr. 28. 13:02
 49/76 anonim válasza:

#46: Röviden kifejtettem, hogy az identitással rendelkező embereket hogyan manipulálták az identitástudatukat kilhasználva, konkrétan semmi köze nincs ennek a felhozott rendőrös/autós ellenérvednek. Nem azt mondtam, hogy ezek eltörlendő dolgok lennének, hanem azt, hogy mellélőttél a manipulációs érveddel, mert könnyen cáfolható, nem emiatt lesz az ember naiv. Te miért nem hozol fel egy példát sem arra, hogy miképpen képzeled el a "gyökerek nélküli" emberek manipulációját? Mi az az eszme, amit felhasználhatnak ellenük, ha elvileg nem hisznek semmiben? Az identitástudaton alapuló manipuláció éppen a kapaszkodók elvesztésével fenyeget valamilyen cselekvés hiányának köszönhetően, szóval mit használnak ellened, ha eleve semmire nincs szükséged?

Nem a kötekedés a célom, hanem egy produktív kis vita, mivel nem tűnsz buta embernek.

2021. febr. 28. 13:13
 50/76 anonim válasza:
Igen
2021. márc. 2. 03:04
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!