Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek beszélgetni?

Van kedve valakinek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

12.es gimnazista lány vagyok, tehát érettségi előtt állok, és kicsit stresszes ez az időszak, gyakran motiválatlan vagyok. Ebben a koronavírusos időszakban, másokhoz hasonlóan csak kevesebb emberrel tudok beszélgetni mint normál esetben. Egyébként általánosságban egész jól viselem a helyzetet, de jó lenne, ha több inger érne. Szóval szeretnék barátkozni vagy egyszerűen csak beszélgetni.


Ráadásul a barátnőim, úgy elszigetelték magukat a világtól mostanában, hogy szinte teljesen megszűnt velük a kapcsolatom. De egyébként se túl jó barátnők, korábban is eltűntek hónapokra mikor nekik úgy tetszett. De most biztosan tudom, hogy máshova se nagyon mennek.


Hobbijaim:futás, rajzolás (papíron és digitálisan), olvasás, DIY dolgok, zene hallgatás, sorozat/film nézés, kirándulás, önfejlesztés, youtube-ozás, kutya tartás, biciklizés, séta, funkcionális edzés, ruha vásárlás, barátokkal való lógás. Szeretem a filozófiát, a pszichológiát, a fantasyt, a vicceket, a mély kérdéseket, gondolatokat és a tartalmas beszélgetéseket.


Alapvetően introvertált tipus vagyok. Korábban nagyon nehezen barátkoztam, azért is tartok most ahol a barátikörömmel kapcsolatban. Viszont most már sokkal könnyebben megy mint régen. De üzenet váltásnál ez korábban se okozott gondot. Egyébként az INFJ személyiségtipusba tartozok és nagyon is beleillek ebbe a csoportba.


Nem tudom mit írhatnék még... lehet, hogy így is túl hosszú lett.


19/L



2021. febr. 25. 18:03
1 2
 11/15 anonim válasza:

Ha valaki kedvet kap hozzá, nekem is lehet írni.


28/F

2021. febr. 25. 19:22
 12/15 anonim válasza:

Ezért fejeztem be itt az ismerkedést.


Ha egy fiú ír ki egy ilyen részletes kérdést, akkor szinte senki nem jelentkezik.

2021. febr. 25. 19:27
 13/15 anonim válasza:
Szia, nekem is írhatsz, ha szeretnél, én is most fogok érettségizni, meg hasonló témákban mozgok én is
2021. febr. 28. 00:35
 14/15 anonim válasza:
Szia én is szívesen beszélgetnék/barátkoznák veled :) 19L
2021. márc. 3. 01:00
 15/15 anonim válasza:
Írhat nekem is aki akar! ;)
2021. márc. 11. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!