Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak még fent nők, akiknek...

Vannak még fent nők, akiknek lenne kedvük beszélgetni?

Figyelt kérdés
31F

2021. febr. 15. 00:50
 1/6 anonim válasza:
Úgy látom, nincsenek.
2021. febr. 15. 07:37
 2/6 anonim válasza:

Egy dolgot jól jegyezz meg és ezt most nem rosszból.

Az ember a legundoríróbb faj. Ha valakinek nem ny@lod a s**gét, vagy a v@lagát, akkor már le se szarnak. Nemtől, kortól független.

Független attól, hogy itt vagy másik online felületen, vagy teszem azt élőben, akkor is hatványozottan ez érvényes.

Lehet rám bármit mondani megvan engedve, de ahhoz képest még szerintem finoman is fogalmaztam. Ha valóban megbotránkoztató lett volna a hozzászólásom azt, inkább le se írom akkor.

De lényegében ez a helyzet. Azt nem mondom hogy nincs kivétel, de a többség sajnos érdekember, önösérdekek jellemzőek.

2021. febr. 15. 08:10
 3/6 anonim válasza:
2-es, én szoktam nyalni a seggüket is.
2021. febr. 15. 08:20
 4/6 anonim válasza:
#3 Úgy általánosságban az emberekre értettem, független attól, hogy férfi vagy nő az illető.
2021. febr. 15. 08:35
 5/6 A kérdező kommentje:
#2 Teljesen egyetértek veled...
2021. febr. 15. 12:34
 6/6 anonim válasza:
Ja
2021. febr. 16. 04:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!