Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Fiatal vagyok. Barátság...

Fiatal vagyok. Barátság extrákkal kapcsolat?

Figyelt kérdés
Viszonylag fiatal fiú vagyok (18 múltam mielőtt letiltanak megint) hosszú ház barna szem stb. Barátság extrákkal kapcsolatot keresek,olyasmit mint a barátság csak pettingen és huncutságokkal. Szinte mindenre nyitott hetero srác vagyok. (Igen a prosztatamasszázs is tetszik) ha valaki benne van, az írjon egy privit! 😇
2021. febr. 12. 21:53
 1/7 anonim válasza:
Volt már prosztatamasszázsban részed?
2021. febr. 12. 22:03
 2/7 anonim válasza:
A hosszú ház hány négyzetmétert takar pontosan?
2021. febr. 12. 22:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, autocorrect... hosszú haj.#1 : nem volt még csak magamnak próbáltam de izgat a dolog
2021. febr. 12. 22:07
 4/7 anonim válasza:
Ha megunod, hogy itt nem fogsz erre kapható lányt kapni, akkor meggondolhatnád egy fiúval kipróbálni a verést vagy az orált. Becsukod a szemedet és akkor semmi különbség nem lesz, mintha lánnyal lenne.
2021. febr. 12. 22:51
 5/7 anonim válasza:
Veszek fel parókát, és úgy huncutkodunk, ahogy csak szeretnéd, te kis kanos pacsirta! - Mandingonak hívnak
2021. febr. 12. 23:20
 6/7 anonim válasza:
A hosszú hajad van, beöltőznél nőnek én meg felcsatólhatóssal megsexellek 19l
2021. febr. 13. 00:43
 7/7 anonim válasza:
Leszopnálak
2021. febr. 16. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!