Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 40+os férfival ismerkedne...

40+os férfival ismerkedne valaki a fiatalabb nők közül?

Figyelt kérdés

Pár szót magamról és hogy kit és miért keresek: közelebb vagyok a 40-hez, de belül még jó 15-20-al kevesebb vagyok. BP és környéke, ahol előfordulok. Laza irodai munkám van. Igazából megvan szinte mindenem, aránylag kényelmes az életem is, csak barátokból nem adatott olyan sok. Emiatt előfordul egy olyan hiányérzet, hogy "de jó lenne ezt megbeszélni, megosztani még valakivel". Unatkozni nem szoktam, mert ha marad is lyukas idő, pillanatok alatt kitöltöm. Ennek ellenére minden nap pár percre felnézek erre az oldalra. Ha van miért, ha van kiért, akkor akár lehet gyakoribb is, vagy máshogy is megoldható, ha az kényelmesebb. Ja igen, ha csak barátkozni szeretnék, akkor miért csak nők? Nos a nők általában empatikusabbak, és teljesen más nézőpontból tudják ugyanazt témát nézni. És azért a fiatalabbakkal inkább, mert mint irtam, belül még én is annyinak érzem magam. Nem érzem még, hogy megértem volna arra, hogy ha bárki saját unokás témával jön, akkor azt jól kezeljem. Pedig egy 40-es nőnél ez már akár téma lehet. Na ez nagyon ijesztő számomra. Sok hülyeségben benne tudok lenni, covid előtt elég sok helyre elmászkáltam. Kirándulás, koncert, ilyenekre kell gondolni. Szóval akár ilyesmiben is benne vagyok, ha majd a körülmények engedik. De maradhat netes levelezés is, ahogy kényelmes.

Ha érdekelne egy ilyen, akkor írj privát üzit nyugodtan, igyekszem válaszolni.



2021. febr. 6. 08:49
 1/6 anonim válasza:

Írj.

16L

2021. febr. 6. 11:19
 2/6 anonim válasza:
Ha fiatalos vagy akkor érdemes fiatalabb partnert keresni, de szerintem az lenne a legjobb ha dolgoznál magadon. Egy fiatalabb nő is elérkezik egyszer arra a pontra hogy érettebben szeretné venni a dolgokat. Azok a nők, akik idősebb partnert választanak, általában azért van, mert egy érett, tapasztalt férfi mellett nagyobb biztonságérzetet kapnak, tudnak komolyabb dolgokról beszélgetni és nem játszadoznak úgy velük mint a fiatal srácok.
2021. febr. 6. 11:27
 3/6 anonim válasza:

Mi a helyzet akkor, ha én 37 vagyok, de én is 15-tel fiatalabbnak érzem magam belül.

Velem szemben nem lennél elnéző.😀

2021. febr. 7. 21:42
 4/6 anonim válasza:

Ez ciki ennyi idősen.

50 leszel akkor már majd jó lesz a 30 plusszos nő is, akkor meg majd nem tudod mi a bajod.

Ezért tartunk itt ahol tartunk. Abnormális 40 eves fejjel fiatal lányok után koslatni. Bocsi a vélemenyem miatt.

2021. febr. 8. 21:30
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 ok

#2 ok

#3 de, csak tényleg nem vagyok felkészülve a velem közel egykorúak élethelyzeteire

#4 nagyon helyesen írod, ezért tartunk itt, mert minimális szövegértést már nem oktatják és valahogy teljesen kikopott a nagy átlag fejéből. Nem kell semmi kacifántos dologra, vagy ilyesmire gondolni, mindössze annyi van a következtetésem hátterében, hogy a fenti mintegy húsz mondatból álló bekezdést neked nem sikerült értelmezni. Ezzel amúgy nem lenne gond, ha ezt magadban tartottad volna, ahelyett, hogy világgá kürtölöd megmondóemberként. Megmondtad. Köszi

2021. febr. 8. 23:17
 6/6 anonim válasza:

4es voltam XD

Szerintem nincs gond az értelmezéssel, és még nagyképű is vagy!

Na lett e már fiatal csaj??

2021. júl. 20. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!