Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Beszélgetne velem valaki? 20/l

Beszélgetne velem valaki? 20/l

Figyelt kérdés
Ha valaki ír akkor légyszi pár sorban mutatkozzon be.
2021. febr. 5. 19:03
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Legyen ahogy szeretnéd,beszélgessünk nem ismerkedési szándékkal,csak úgy.Milyen az idő felétek?Itt két napig szakadt az eső,de úgy tényleg rendesen,elolvadt minden hó a hegytetőn és megáradt a Kocher.Szegény erdei kóbor macsekokra talán jobb világ lesz most már.Bár a helyiek kijártak etetni őket akkor is amikor harminc centis hó volt idefönt.Milyen furcsa,hogy az állatvilágban is ugyanakkora,vagy még nagyobb szerencse is kell az élethez mint az embereknél.Mert az emberek többsége viszonylag könnyen tud változtatni a rossz életkörülményein,de egy kismacska aki egy bokor alatt született az erdőben aligha indul hasonló esélyekkel.Lehet hogy a róka fogja meg,lehet hogy elviszi egy betegség,talán megfagy,vagy az is lehet hogy éhenhal.Ha valami csoda folytán megéri a felnőtt kort akkor sem fogja soha megtudni milyen a gazdája ölében heverészni a cserépkályha melegében.De talán jobb is így.Ha nem tudja hogy milyen is lehetne a sorsa akkor nem is lesz hiányérzete emiatt,megszokja az életet a maga természetes kegyetlenségében. Az itteni macskáknak szerencséjük volt. A falubeliek kis kutyaházakat raktak a fák tövébe,pirosan virítanak az egyébként elég komor és sötét fenyőerdőben.Az aljukat kibélelték szalmával,meg kis tálak is vannak kitéve esernyővel letakarva hogy ne ázzon meg bennük az étel.Ha kisüt a nap és barátságosabb arcát mutatja a táj akkor valódi kis meseország van a fák között,mintha a mesebeli aprajafalva éledne meg,csak itt törpök helyett cicák laknak a kényelmes piros házaikban.Február van,egy karnyújtásnyira van a tél vége,a tavasz már egy-egy nap erejéig ideköszön egy egy melegebb fuvallattal.Egy hónap és az egész táj úgy vedli le magáról a telet ahogyan a lepke amikor kibújik a bábból és egy teljesen más élet veszi kezdetét,tele milliónyi színnel,illattal,és a létezés mindenféle érdekes formájával.A elmúlás és újjászületés körforgása örök,a földön heverő korhadt fatörzsek mellől új hajtások indulnak az ég felé a fénybe kapaszkodva. Nagyjából így érzem én is magamat most,a lelkivilágom valahogy mindig összhangban van a természet hangulatával.Te hogy vagy ezzel,te is várod már a tavaszt?
2021. febr. 5. 20:36
 12/21 anonim válasza:
Szerintem ezt így nem lehet (#1 vagyok), írtam is neki, röviden be is mutatkoztam, de nem kaptam választ. Gondolom már más megelőzött a beszélgetéssel és most nem győz válaszolni az üzenetekre.
2021. febr. 5. 20:48
 13/21 anonim válasza:
Aktuális még a kérdés??
2021. febr. 5. 21:05
 14/21 anonim válasza:
Most akkor beszélgetni akar, vagy baszélgetni?
2021. febr. 5. 21:33
 15/21 anonim válasza:

Én szívesen, ha normális vagy!

20/F

2021. febr. 5. 22:01
 16/21 anonim válasza:
Én nálam a beszélgetés élő kommunikációt jelent. Abba még benne is lennék. Lusta vagyok írni sajnos.
2021. febr. 5. 23:16
 17/21 A kérdező kommentje:
óóó de sokan írtatok, igyekszem válaszolgatni! <3
2021. febr. 6. 03:16
 18/21 anonim válasza:
Helló itt vagyok!
2021. febr. 6. 03:39
 19/21 anonim válasza:
Szóval egy éjjeli bagollyal van dolgunk. (#1)
2021. febr. 6. 04:06
 20/21 anonim válasza:
🤸‍♀️
2021. febr. 6. 04:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!