Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve játszani...

Valakinek lenne kedve játszani valamit késő este?

Figyelt kérdés

Mármint... velem :D

Megjegyezném, elég vacak vagyok mindenben is, szóval nekem tökre megfelelne egy Honfoglalózás is :D

Ha esetleg valami csapatjáték, és egy csapatban vagyunk, akkor beszélgethetünk Messengeres hívásban közben, vagy Discord. Persze ez nem muszáj. :)

Előre szólok, LoL-ozni nem igazán szeretnék, mert *nagyon* rossz vagyok benne. Iszonyatosan. Szégyenletesen. :D


(Nem vall rám egy ilyen kér(d)és, de na, már hiányzik az emberekkel való kommunikáció még introvertáltként is. Azt se bánnám, ha véletlen valahogy még össze is barátkoznék 1-2 emberrel :'D De tényleg csak barátkozni, szóval lányok társaságát jobban is preferálnám talán ><)


18L



2021. jan. 29. 22:15
1 2
 11/14 anonim válasza:
A honfoglalót nagyon elqúrták pedig a kedvenc kvíz játékom volt.
2021. jan. 30. 19:27
 12/14 anonim válasza:
Miert kurtak el?
2021. jan. 30. 19:35
 13/14 anonim válasza:
Ha nem játszottál vele a 2000es években nem tudhatod:)
2021. jan. 30. 19:39
 14/14 anonim válasza:
Na megvolt a nagy gamelés?
2021. jan. 31. 09:43
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!