Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért kellett ezt Neki? :/

Miért kellett ezt Neki? :/

Figyelt kérdés

26 éves srác vagyok, tetszett az utcában egy lány, mikor láttam, mindig megcsodáltam, nem láttam Rajta, hogy zavarná, mindig Ő is megnézett...


Ma egy ismerősöm tett erre egy megjegyzést, sztem viccnek szánta, de senkinek nem mondtam ezt, tehát csak a lány kürtölhette el a faluban...


Komolyan, ezt miért így kellett?

Miért nem lehetett vna egyértelmű jeleket küldeni, hogy hagyjam, nincs esélyem? :(



2021. jan. 26. 18:23
 1/5 anonim válasza:

Ne is törődj vele. Ezért mondják azt, hogy ne ítélj elsőre és külsőre. Itt arra gondoltam, hogy bár biztosan szép az a lány, ha nézegetted őt, ez még sajnos nem biztos, hogy egyenlő azzal, hogy aranyos is, vagy jó ember-e, vagy sem.

Vannak ilyen emberek, engedd el. :-)

2021. jan. 26. 18:41
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg szép és aranyos... a szüleit is mindig láttam, rendes embernek tűntek, de komolyan ha nem tetszettem Neki, akkor miért nem csinálja mint a többi, az az levegőnek néz, akkor nem figyelgettem vna... :(
2021. jan. 26. 18:45
 3/5 anonim válasza:

Szerintem jól esett neki, hogy tetszik neked. Mindenkinek jól esnek az ilyen vágyakozó tekintetek. Nem biztos, hogy rosszindulatú a lány, de ha ezekszerint, nem szeretne tőled szerelmet, akkor próbálj ne törődni vele.

Sok szép lány van még a világon. És lesz olyan lány, aki viszonozni fogja a szerelmedet. :-)

2021. jan. 26. 18:51
 4/5 anonim válasza:
Sajnos sok olyan nő van, aki szeret ilyen formában egót növelni. Hizlalja a májukat, ha megnézed őket, ha bókolsz nekik, de amikor közeledni próbálsz, akkor lepattintanak, előtte viszont nem mondták volna meg neked nyíltan, hogy ne dicsérgesd őket, mert nem jössz be nekik. Amúgy tapasztalataim szerint sokszor pont a "szomszédlány" típusú, átlagosan szép, kedvesnek, rendesnek tűnő lányok a legnagyobb férgek. Tudom, hogy most összezuhantál lelkileg, de majd túllépsz ezen is.
2021. jan. 26. 19:01
 5/5 anonim válasza:
Utolsónak igaza van!
2021. jan. 27. 02:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!