Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki beszélgetni?

Valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés

Szívesen ismerkednék velem egykorúakkal.

Én 16 éves, szegedi, lány vagyok. Ha éppen te is ide valósi vagy szívesen találkozom, persze betartva a távolságok,szabályokat, ha ehez ragaszkodik valaki. 😊

Én személy szerint nem félek, de tartózkodom. (nem kérek erről vitát)

Lányokkal is szívesen beszélgetek. Vannak barátaim, nem antiszoc vagyok, de senki nem ér rá soha és szeretek új embereket megismerni.

Közgazdaságot tanulok, szeretek olvasni, szeretemba történelem órákat, de azért nem tudom kívülről a számokat.

Egy ideig motoroztam, de eladtam és most nincs lehetőségem rá.

Ha szímpatikusnak tűnök ez alapján akkor nyugodtan írj!

Messengerrel, insta, facebookal rendelkezem. 😊


2021. jan. 26. 10:16
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szerintem sincs semmi gond evel, de akit ez zavar. Én jelentkeznék, de k****va messze lakok.
2021. jan. 26. 20:13
 12/13 A kérdező kommentje:
Miért beteges? Én tiszteletben tartom, ha valaki fél esetleg, de lehetőséget adtam. Azt hiszem semmi rosszat nem tettem.
2021. jan. 26. 20:29
 13/13 anonim válasza:
Engem érdekelnél de nem tudom Pest neked túl messzi-e ha nem akkor írj nyugodtan^^
2021. jan. 26. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!