Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak itt olyanok akiknek...

Vannak itt olyanok akiknek hiányzik, hogy elmélyedjenek témákban, kapcsolódjanak a másikkal, feltöltődjenek?

Figyelt kérdés
Pár vagyunk és elképesztően unjuk azt, hogy időrabló, felszines, közhelyes témákon kívül nagyon sokan alkalmatlanok másra. Most nem azt akarjuk láttatni, hogy vmi húde magas szinten vagyunk és senki a nyomunkba sem érhet, csak örülnénk olyan társaságnak, akivel/akikkel nem a fejünket fogjuk az első 5 mondat után, mert akkora ostobaságokat ír(nak), vagy annyira fárasztó(ak).
2021. jan. 22. 10:22
 1/6 anonim válasza:
Jó lenne egy ilyen, csak az a tapasztalatom, hogy egy téma megbeszélésének a kellős közepén is képesek nyomtalanul felszívódni úgy, hogy nem is voltam passzív, vittem volna tovább, de semmi reakció.
2021. jan. 22. 10:27
 2/6 A kérdező kommentje:
Na igen ez meg a másik, mi soha nem tűntünk el, mégis az eltűnt feleket ha keressük 2-3 nap, vagy akár egy hét után, hogy akkor mi történt, simán letudják azzal, hogy mi tűntünk el, pedig minden esetben mi kérdeztünk utoljára. Érdekesek az emberek..
2021. jan. 22. 10:41
 3/6 anonim válasza:
Vagyok, de párral mellett harmadik nem szeretnék lenni. Nem is igazán tudom elképzelni, hogy lehet párral levelezgetni. Egy levelet te írsz, egyet a párod?
2021. jan. 22. 10:44
 4/6 anonim válasza:
Valójában dugó pajtit keresnek
2021. jan. 22. 13:26
 5/6 A kérdező kommentje:
Valójában nagyon nem, de nyilván jobban tudod
2021. jan. 22. 13:27
 6/6 anonim válasza:
Szívesen beszélgetek mindenféléről. Szeretem a tartalmas, mély beszélgetéseket. Nagyon fel tud tölteni, ha valakivel elmélyedek egy témában, még akkor is, ha nem egy a véleményünk, de kifejtjük az érveket, ellenérveket. Írj ha gondolod
2021. jan. 23. 23:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!