Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nők közül kinek lenne kedve...

Nők közül kinek lenne kedve barátkozni?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodom néhány hónapja, hogy jó lenne rátalálni egy férfi-női barátságra, amiről manapság egyébként túlnyomó többségében azt állítják, hogy nem működik. Sokaknál lehet azért nem működik, mert nem tudnak parancsolni maguknak, mert egy idő után érzelmeik jönnek elő, ami érthető, mert emberből van, de ez a barátsággal összeegyeztethetetlen. És ilyenkor lehet szépen tovább állni. Velem ilyen nem történt, de a környezetemben volt már példa férfi-női barátságokra, ami nem ment el más irányba egyik fél részéről.


Jó lenne olyan nőt megismerni, akivel mindent meglehet beszélni, ott vagyunk egymásnak barátilag, amihez tartjuk magunkat. De hát ahhoz, hogy ez működjön, felnőttes észjárás is kell. Nem kevés. Ugyanis itt arról is van szó, hogy véleményekben, akár lelki támogatásban számítunk egymásra. Ehhez élet tapasztalt ember kell, amihez adott életkor is kell.



2021. jan. 15. 12:35
 1/9 anonim válasza:

És ha szerinted annyira fontos az életkor, akkor te miért nem írtál oda egyet?

Tényleg nem értem, már csak azért sem, mert igazán jó barátságoz valamennyire kell hasonló érdeklődési kör, és az nagyjából (nem mindig, legtöbb esetben) azonos korúak esetében van meg.

2021. jan. 15. 13:12
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát ez nem teljesen igaz. Most ha például én focizom és a lány boxol, attól még nem tudunk szerinted barátkozni egymással?


Kötözködni mindenben lehet, de akit érdekel ez a dolog, az megkérdezi tőlem.

Az életkorra való utalásomat is megértik az értelmesebb emberek. Ami arra vonatkozott éppen, hogy 20 felett legyen a delikvens, de inkább minél idősebb. És ámbár 18 évesen is lehet egy nő értelmes, de erről azért inkább ne nyissunk vitát, hogy miért jobb, ha az ember életkorban többet foglal magába. Aki idősebb , az általánosságban elmondható, hogy tapasztaltabb is.

2021. jan. 15. 13:19
 3/9 anonim válasza:
Ez nem fog müködni,előbb-utóbb szex lesz belőle.
2021. jan. 15. 16:31
 4/9 anonim válasza:
Írj, ha szeretnél.
2021. jan. 15. 17:02
 5/9 anonim válasza:

Az, hogy azt mondod hogy az értelmesek, és utalsz arra, hogy nem vagyok az, az rólad többet mond el, mint rólam..

Mindössze érdekelt, hogyha szerinted fontos a kor, miért nem írtad oda, hogy te pl a harmincas éveidben jársz?

Én nem kötekedni akartam, érdekelt, mert szimpatikus voltál a kérdés alapján..

2021. jan. 16. 19:52
 6/9 anonim válasza:
Írj ha szeretnél barátkozni!
2021. jan. 19. 11:24
 7/9 anonim válasza:
4-es vagyok. Már nem aktuális.
2021. jan. 20. 15:39
 8/9 anonim válasza:
Szia. Nekem írhatsz!
2021. jan. 23. 13:52
 9/9 anonim válasza:
Szia,nekem is írhatsz🙂
2021. jan. 30. 13:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!