Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kevesen vagyun itt 45 fölöttiek?

Kevesen vagyun itt 45 fölöttiek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 18:15
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

Hát még milyen jó is lenne, ha az 50 éves informatika "tanárommal" újra tudnék levelezni!


(Igaz, "férfi"-ként TÚL PERVERZ dolgai vannak szerintem, de diszkréten meg tudtam vele beszélni négyszemközt, hogy AKADJON LE rólam...)


Ui: tavaly nyáron nem láttam más lehetőséget, mint "felcsapni" az Önjelölt Kolléganőjének - és eléggé valószínű, hogy RENDES MUNKABÉREM lett volna - ebben a koronavírus világjárványban, amikor nagyobb gazdasági összeomlás következett be. Emberileg sok mindenben egyetértettünk a Világ folyását illetően. Hasonló szemszög, gondolkodásmód egyetemlegesen.


Üdv:

46,5/N (nyugdíjasok informatikai tanfolyama volt. ECDL jogosítványra "gyúrtam" ismételten.) Sajnos felmondott a munkahelyén, nem várt meg engem - nekem pedig egyéb más kötelezettségeim voltak. Másik vállalkozásba foghatott - talán ingatlankereskedelem, úgy tudom.

2021. jan. 9. 02:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!