Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek beszélge...

Lenne kedve valakinek beszélgetni?

Figyelt kérdés

Kevés barátom van, de szeretnék ezen változtatni, gondoltam miért ne lehetne itt is megpróbálni. Szívesen beszélgetnék bárkivel, kortól-nemtől függetlenül.

Azt kiemelném, hogy tényleg csak beszélgetni, barátkozni szeretnék, más szóba sem jöhet.

Szívesen levelezgetek bárkivel, de nem szeretek interjúztatni, tehát nem szeretném, ha csak arról szólna, hogy "és te?".

Nagyon sok minden érdekel, vagy szívesen beszélgetek olyan témáról is, amiben esetleg nem vagyok jártas, de nyitott vagyok új dolgokat megismerni.

30/N



2021. jan. 5. 09:11
 1/10 LazyJones válasza:
Ha gondolod, írj nyugodtan.
2021. jan. 5. 09:12
 2/10 anonim válasza:
mindjart jon majd a valaszolo, aki irja, hogy oke de szigoruan csak baratkozni :D mindig beprobalkozik a kiehezett tag ezzel a dumaval.
2021. jan. 5. 09:27
 3/10 anonim válasza:
#2 van kedved barátkozni? De CSAK barátság, van párom xxd
2021. jan. 5. 10:54
 4/10 anonim válasza:
Beszélgethetünk, ha gondolod. Nekem sincsenek barátaim, szívesen megismernék újakat. Csak lehetőleg maradjon is meg, ne legyen tiszavirág életű.
2021. jan. 5. 11:20
 5/10 anonim válasza:
#3 jaja, rá gondoltam én is :DDD azt hiszi ezzel a dumával ő lesz mindig a befutó, mert ő pasiként tényleg csak barátkozni akar, ami ritka :)
2021. jan. 5. 11:30
 6/10 anonim válasza:
Aktuális még a kérdés esetleg?
2021. jan. 5. 11:45
 7/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Elnézést, hogy nem válaszoltam még, csak sajnos elszólítottak a teendőim a gép elől.

Persze, aktuális még! :)

2021. jan. 5. 13:16
 8/10 A kérdező kommentje:
És persze írok mindenkinek, aki jelezte!
2021. jan. 5. 13:17
 9/10 anonim válasza:

„ha csak arról szólna, hogy "és te?": ezt hogy érted? Én elmondom, ki vagyok, mit szeretek/nem szeretek, stb, és mindig visszakérdezek?

Milyen témák érdekelnek leginkább? Milyen új témák megismerése érdekelne pl.-t írnál? (F39)

2021. jan. 5. 21:25
 10/10 anonim válasza:

2-es és 3-as:

Én eddig kb. 2x írtam ilyet pár hónap alatt, szóval nem én vagyok a "tag". De mi a baj ezzel? Én szimpatikus fiúknak is szoktam írni, lehet az is, akire te gondolsz, csak olyankor nem írja oda külön, hogy van párja, mert minek. Miért láttok minden mögé hátsó szándékot?

2021. jan. 5. 22:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!