Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve beszéletni?

Valakinek van kedve beszéletni?

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim nagyon magányos vagyok, teljesen magamba vagyok fordulva. Akikkel idág itt beszélgettem pár mondat után eltűntek. De nem csak itt hanem máshol is.

Nekem egy levelező társ is jó. Aki akar írjon /N


2020. dec. 19. 16:13
 1/5 anonim válasza:
Hmmm... Átérzem a helyzetedet. Itt (is) sok az eltűnős ember.
2020. dec. 19. 17:01
 2/5 anonim válasza:
Beszélgethetünk, ha gondolod. Nem szoktam eltűnni, ha értelmes beszélgetés alakul ki és nem egyirányú. Hosszútávú barátság is rendben van a részemről, de a járványhelyzet alatt találkozni nem fogunk tudni, addig online barátság lesz. Utána viszont bárhova elmegyek az országban.
2020. dec. 19. 17:29
 3/5 anonim válasza:
Én 38 éves vagyok, ha a kor megfelelő, akkor írj rám, válaszolok.
2020. dec. 19. 17:49
 4/5 anonim válasza:
Írj nyugodtan, ha szeretnél.
2020. dec. 20. 09:43
 5/5 anonim válasza:
Úgy tűnik, a kérdező sem egy nagy eresztés, csak egy a sok önsajnáltató, beszari, frigid, kommunikációképtelen gyk-s nő közül, aztán meg csodálkozik, hogy szar az élete.
2020. dec. 20. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!