Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek beszélgetn...

Van kedve valakinek beszélgetni? L/26

Figyelt kérdés

Úgy, hogy nem küldünk képet magunkról mivel nem társat akarok keresni, és olyanok se írjanak akik azt mondják nem de azért erőltetik a képet mert mégis.

Szóval ez egy kép nélküli netes barátkozás lenne.

Ha valaki erre vevő írjon nyugodtan.



2020. dec. 13. 08:55
1 2
 11/16 Barnabas333 válasza:
Ha gondolod írj. De az a tapasztalatom, hogy 10ből 9emberrel csak pár hétig tart a levelezés...43f de hátha te leszel a kivétel. Foglalt vagyok ha számít...
2020. dec. 13. 12:47
 12/16 anonim válasza:
Ha komolyan gondolod írj :) 26/L
2020. dec. 13. 14:20
 13/16 anonim válasza:
#7: Mi az, hogy az én fajtám? Tudod, kit sértegess... Egyébként meg én őszintén leírtam, hogy mit szeretnék, és abban nincs benne az, hogy elkezdjek nőkkel barátkozni. Annak egyébként sincs sok értelme, mert nem hiszek abban, hogy egy férfi és egy nő között bizonyos kivételektől eltekintve (pl. az egyik bűnronda) létezhet barátság, előbb-utóbb valamelyik fél jó eséllyel úgyis többet akar majd.
2020. dec. 13. 16:23
 14/16 anonim válasza:
Kamukérdés. Nem válaszol.
2020. dec. 13. 16:35
 15/16 anonim válasza:
Benne vagyok
2020. dec. 13. 17:22
 16/16 anonim válasza:
#14: Még ha nők írják is ki a hasonló kérdéseket, akkor sem kapkodnak a válaszadással. Aztán ha rákérdezel, hogy mi van, akkor még ők hisztiznek, hogy nekik kismillió dolguk van, nem érnek rá állandóan a gép előtt ülni. Csak azt nem értem, hogy akkor mégis hogyan akarnak beszélgetni? Majd két hét múlva válaszolnak az üzenetedre?
2020. dec. 13. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!