Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek ismerked...

Lenne kedve valakinek ismerkedni velem Budapesten? Lejjebb a részletek.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Rólam azt kell tudni, hogy 26 éves vagyok (nő, ha ez fontos).

Nem rég ért véget egy elég hosszú kapcsolatom, tehát nem párt keresek, ezt még fel kell dolgoznom.

Vannak barátnőim/barátaim, de javarészt mindenkinek párja van, élik az életüket velük, így csak néha hétköznap tudok velük találkozni.

Így, hogy szingli lettem, felszabadultak a hétvégéim, és szeretnék új embereket megismerni, akik hasonló cipőben járnak.

Nem vagyok otthon ülős típus, nagyon szeretem a természetet, viszont nőként nem szívesen járom az erdőket egyedül, főleg nem télen. Ebben az időben és depis sötétben csak megjobban lelombozna, hogy egyedül kószálok.

Szóval első körben olyan emberekkel barátkoznék, akiknek szintén lenne igényük kimozdulni esetleg a budai hegyekbe, pilisbe, stb, itt a közelben.

Nekem nincs autóm, de a buszozással nincs problémám. :)

Esetleg ha kutyusod van, és azt sétáltatnád néha társaságban, arra is kapható vagyok, vagy új dolgokat kipróbálni.


Ne értsetek félre, senkire sem szeretném rázúdítani a jelenlegi bánatom, és nem is egy élettelen magányos ember vagyok, csak szimplán a meglévő baráti köröm javarészt a párjukkal van, vagy irtóznak a kirándulástól. :)


Ha lenne kedve valakinek esetleg így ismerkedni velem(nemtől függetlenül, szívesen barátkoznék fiúkkal is), akkor írj magadról néhány sort.

Kölcsönös szimpátia esetén beszélhetnénk egyéb platformon, itt ritkábban vagyok elérhető.


2020. dec. 5. 11:33
 1/6 anonim válasza:
Kedvem az mindig lenne, de túl nagy kimozdulásokra sajnos mostanában nem nagyon van időm :/
2020. dec. 5. 13:43
 2/6 anonim válasza:
szívesen túrázom, és ha egyformát gondolunk róla, akkor lehetnek közös túráink
2020. dec. 5. 14:47
 3/6 anonim válasza:
Tali?
2020. dec. 5. 16:35
 4/6 anonim válasza:
Én benne volnék, nő vagyok
2020. dec. 5. 18:35
 5/6 anonim válasza:

Előző vagyok : kicsit kiegészítem. Nekem is vannak barátaim de vagy messze vagy nem érnek rám, a legtöbbnek meg van a kis saját élete. Engem is érdekelnek ilyen kirándulások is.

Ha van kedved beszélgetni, ismerkedni nyugodtan írj rám.:-)

2020. dec. 5. 18:42
 6/6 anonim válasza:

Dejó, ez nekem nagyon szimpatikus, szívesen mennék veled a természetbe. :) Beszélgetni is szeretek. :)

Sajnos viszont nem budapesti vagyok s félnék 8-ig nem érnék haza. :D

Úgyhogy ez nekem ugrott, de szurkolok, sok sikert! :)

És kitartást! :)


25F

2020. dec. 8. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!