Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szóval esetleg valaki?

Szóval esetleg valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mielőtt még mindenki elborítana kéretlen képekkel meg felajánlásokkal:

25 éves fiú vagyok. :D


És lány barátot keresek. :D

Akivel közösen lehetünk egymás támaszai. Én akár abban is benne vagyok, hogy soha nem cserélünk elérhetőséget és fényképet.

Tapasztalataim szerint a másiknak a kinézete, lakhelye, stb. valahogy befolyásolja a beszélgetőpartnert oda-vissza, ahelyett, hogy csak a belső tulajdonságok dominálnának, ezért szerintem jobb az inkognitó mód. :D

Azért keresek lányt, mert érzékenyebbek és kedvesebbek.


Bizonyára sok kételyed van ezzel a dologgal kapcsolatban, de egy próbát megér talán....mit veszíthetsz? :)



2020. nov. 28. 16:22
1 2
 1/20 anonim válasza:
Sosem lehettek egymásnak közös támaszai, ha nem cseréltek elérhetőséget és alap dolgokat nem tudtok egymásról, mert akkor nincs meg a tényleges bizalom, csak egy gyakoris account levelező vagy, aki ír neked naponta 1 levelet vagy még annyit se. Szóval nem jó ez a megoldás, rámenősnek kell lenni egy bizonyos szintig. Én is beszélgettem itt félévet egy személlyel úgy ahogy te is akartad, de kíváncsiságból nem írtam neki 1 hétig és azóta sem írt ő semmit. Ennyit ér a gyakori levelezés, ha nem vagy rámenős és egyidő után nem kéred el az elérhetőségét, mert sosem fog komolyan venni és hazugság lesz az egész "barátság".
2020. nov. 28. 16:46
 2/20 A kérdező kommentje:
ez igaz, a netes ismerkedésnek vannak határai. Nyilván egy idő után lehet több is , csak nem akarom hogy az domináljon
2020. nov. 28. 16:49
 3/20 anonim válasza:
06306109129
2020. nov. 28. 17:51
 4/20 A kérdező kommentje:
ez egy valós szám? :D
2020. nov. 28. 17:57
 5/20 anonim válasza:

Irhatsz

23 L

2020. nov. 28. 19:23
 6/20 anonim válasza:
A kor az mindegy?
2020. nov. 28. 23:02
 7/20 anonim válasza:

Én külföldi oldalon találkoztam valakivel és sokáig mi sem cseréltünk képet. Úgy voltam vele, hogy a kinézet befolyásolja úgyis az egészet. Aztán vagy 4-5 hónap után küldött egy képet magától. És nem akartam elhinni, hogy milyen szép volt a csaj. Utána küldtem neki én is, mert ő is kért. Ő sem azért, csak már kíváncsi volt így majdnem fél év után. Mondta, hogy aranyos vagyok, meg minden. O.o Meg is lepődtem.


Aztán nem fogjátok elhinni, pár hét múlva szóba jött egy-két intimebb dolog, és hát na nem tudom máshogy leírni, volt hogy írtam neki éjjel, hogy most már lépek, mert faptime van. :D Ez ment vagy két hétig, és utána mondta el, hogy amikor ezt írtam neki, az mindig felizgatta. És ő is ezt csinálta mindig. :D


Onnantól pedig egészen megváltozott a beszélgetésünk. Egy csomó szexuális témáról dumáltunk, együtt is maszturbáltunk, meg ilyesmi. :D

Egyszer volt olyan, hogy elkezdett írni egy történetet rólunk és bevont, hogy egészítsem ki, meg fejezzük be együtt és egy elég erotikus dolog jött ki belőle. Utána is volt pár ilyen. És onnantól mindig ilyesmiről dumáltunk. Szinte nem is beszéltünk már az előző dolgainkról.


Már nem tartjuk a kapcsolatot, de azért én élveztem. Új volt a dolog, mert ilyesmit még senkivel nem csináltam.


Egyszóval: igaz, a fényképek befolyásolják a dolgot mindkét irányban.

2020. nov. 29. 12:36
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez egy jó sztori volt. 😁
2020. nov. 29. 12:40
 9/20 A kérdező kommentje:
Igen, a kor az mindegy. Nem az alapján alakul ki egy jó beszélgetés. Csak legyen témád, véleményed és bárki írhat! 😊
2020. nov. 29. 12:45
 10/20 anonim válasza:
Írhatsz, ha gondolod. :)
2020. nov. 29. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!