Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek, erről a csodás...

Valakinek, erről a csodás oldalról, lenne kedve beszélni?

Figyelt kérdés
19l
2020. nov. 26. 17:17
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Végül is ezek a csodás kommentek maguktól beszélnek a csodás oldalról. :)
2020. nov. 26. 18:53
 22/24 anonim válasza:
#23: Hát ha szerinted hülyeség kamusokba meg idegbeteg nőkbe belefutni, meg hülyeség leállítani azt a sok embert, aki még elhiszi, hogy ezen az oldalon lehet bármi normálisat is kezdeni, akkor oké. Egy ideig én is elhittem, de miután ezerszer lefutottam a magam felesleges köreit, rájöttem, hogy semminek sincs értelme. Kritikán aluli az itteni nők mentalitása, hozzáállása, tisztelet annak a max. 1% kivételnek, aki képes az érdemi kommunikációra, és aki nem csinál segget a szájából azzal, hogy nyom nélkül lelép, és képletesen szólva jól belerúg a beszélgetőpartnerébe. A részemről ennyi, én az itteniektől semmi jót sem várok, ezt jól megtanultam az idők során.
2020. nov. 26. 19:02
 23/24 A kérdező kommentje:

A személyimet esetleg nem akarod elkérni?


Én nem tudom, hogy milyen emberekkel beszélgettél, vagy milyen stílusban, vagy esetleg unalmasan e... De én tök jó emberekkel is beszélgettem itt. Igen, itt. Nyilván voltak olyanok akikkel abba maradt, vagy nem lehetett beszélni, de velük, minek foglalkozni? De most komolyan?

2020. nov. 26. 19:18
 24/24 anonim válasza:

Ha itt gyakorin normálisabb embereket szeretnétek megismerni, ne az ismerkedés kategóriába keressétek.


Már nem mintha a gyakori amúgyis az értelemről lenne híres de azért akadnak normálisak. Én is ismertem itt meg több zseniális embert, egyik se úgy kezdődött, hogy kiírtunk egy kérdést arról kinek van kedve ismerkedni hanem egy komplettebb témában válaszoltam, felkeltettem az érdeklődését, kaptam privit és tovább folyt a dolog. Így alakulnak itt ki értelmes kapcsolatok.



Ezzel persze nem a kérdezőt akarom bántani, meg senkit sem. Lehet ő csak unatkozik és "csak úgy" alapon szeretne idő elütéséből dumálgatni, ahhoz persze tökéletes ez a kategória.

2020. nov. 27. 02:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!