Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki, aki szívesen beszélgetne?

Valaki, aki szívesen beszélgetne?

Figyelt kérdés

Elsősorban lányoknak szól a kérdés, nem társkeresési céllal, csak beszélgessünk kötetlenül.


Ma elég sok időt töltöttem itt, és kicsit nosztalgiáztam, hogy régen mennyi kellemes beszélgetést folytattam, gondoltam, talán ma újra tapasztalhatok valami kisebb csodát.


Ha úgy gondolod, lenne kedved megismerni egy másik embert, miközben értelmesen (értsd: nem 2 szavas mondatokban) beszélgetsz egy jót -reméljük-, írj bátran.


24/f, már ha valakinek számít; tájékoztató jelleggel, részemről a kor csak egy szám.


2020. nov. 22. 17:16
 1/7 anonim válasza:

"Elsősorban lányoknak szól a kérdés, nem társkeresési céllal, csak beszélgessünk kötetlenül."


Legalább lennél egyenes férfi és nem trükköznél, mint a többi. Ha beszélgetni akarsz, akkor férfiakkal is lehet bármiről, nem feltétlen nőkkel. Ez a duma, hogy te lányokkal akarsz, de nem társkereséssel nagyon gáz. Úgyis azt, hozod majd a ki beszélgetésből a végén a csajjal, hogy "jaj mennyire jól eldumáltunk, nem is gondoltam volna rá, hogy újra sikerülni fog és közelebbről is megismernélek, ha akarnál"


Ki nem állhatom az ilyen sunyi, hátsó szándékú embereket. Egyenes és őszinte embereket szeretem.

2020. nov. 22. 17:49
 2/7 A kérdező kommentje:

Persze! Egyértelműen így lesz, ahogy leírtad, milyen kár, hogy átláttál az ördögi terven, pedig egész nap ezen dolgoztam.



Nagy kár, hogy fekete-fehérben látod ezt, és a válaszod komoly frusztrációt tükröz. (amit jó lenne, ha nem rajtam és nem itt vezetnél le).


Ha most azt mondom, hogy a lányokkal/nőkkel jobban kijövök -heteroként-, akkor megint csak trükközök?

Ez nem így megy, hogy mit hozol ki egy beszélgetésből.


De akkor fordítsuk meg. Ha egy nő írt volna kérdést, hogy szigorúan barátkozás céljából ismerkedne férfiakkal, akkor ott ez nem lehetséges?

2020. nov. 22. 18:00
 3/7 anonim válasza:

Már nem azért, de nem is egy olyan srác van aki a lányokkal jobban kijön. Sőt olyan lányt is ismerek aki a srácokkal jön ki jobban mégsem mászik az összes srácra. Mi a fenének akarjon srácokkal beszélni, ha nem érzi az összhangot? Miért kellene egy nőnek nő barát, ha nem akar?

Nem mindenki egy hátsó szándékokkal teli aljas sunyi.

2020. nov. 22. 19:23
 4/7 anonim válasza:
Milyen temak erdekelnek? Vagy ismerkedni szeretnel?
2020. nov. 22. 20:31
 5/7 A kérdező kommentje:

Elég sok dolog érdekel -nem kezdek felsorolásba, ha nem baj-, az egész hétköznapi témáktól, persze nem az időjárás, a komolyabb, (mondhatom?) "mélyebb" kérdésekig.


Nyilván szívesen megismerek új embereket, mint írtam is.

2020. nov. 22. 20:38
 6/7 anonim válasza:

1es, ne magadból indulj ki. Nagyon gáz amit írtál, csak magad alázod vele. Én sem szeretek pasasokkal társalogni. Van egy-két haver, de vadidegenektől azt megtudni hogy hányszor rántott rá aznap... Kösz, de kihagyom a férfias témákat. Ugyanígy a foci sem hoz lázba. Sem a politika. Épp ezért én is főleg nők társaságát keresem inkább, velük barátkozok. Szóval lényeg, hogy ne ítélkezz

40F

2020. nov. 22. 21:43
 7/7 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetek veled, ha neked is van hozzá kedved!
2020. nov. 28. 21:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!