Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért van az,hogy nem tudok...

Miért van az,hogy nem tudok velük barátkozni?

Figyelt kérdés
Valahogy a nálam fiatalabbakkal nem tudok jól kijönni. Nem nincsen apa komplexusom mert a nálam picivel idősebb férfiakkal pedig megtalálom a hangot viszont a nálam fiatalabbakkal valahogy nem tudom megtalálni a közös hangot mindig elhal a beszélgetés. Nem nézem le a fiatalabbakat erről szó sincs hiszen voltam én is annyi idős mint ők de valahogy a +20-30 évesekkel jobban kijövök mint pl egy tizenévessel. Miért van az,hogy a fiatalabbakkal nem tudok barátságot kötni hiába is próbálkozom?
2020. nov. 14. 20:46
 1/3 anonim válasza:
Nem teljesen ertem. Lany vagy vagy fiu es hany eves?
2020. nov. 14. 21:36
 2/3 anonim válasza:

Lehet mashogy gondolkozol:) Egy idosebb talan jobban feldob egy temat manapsag es erdeklodik is..

Fiatalabban is van ilyen, vannak komolyabbak es bohokasabbak is:)

2020. nov. 14. 21:47
 3/3 anonim válasza:
Gondolom mivel kicsit érettebb vagy komolyabb gondolkodással rendelkezel ahogy a lányok gyorsabban érnek,valószínű hogy ezért lehet mindez amit írtál... Nem feltétlen mód kell ezt rossz irányból nézni sőt az hogy másfelé az idősebbek felé jobban megértésre találsz az pedig annyiból jobb hogy tapasztaltabban állnak dolgokhoz így nem hal el a beszélgetés,amit a fiatalabb korosztályban /de általában senkitől / nem elfogadható.
2020. nov. 14. 22:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!