Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » BGE-sek! Kíváncsi lennék...

BGE-sek! Kíváncsi lennék hogy milyen a suli meg stb..? 18/L

Figyelt kérdés

Tudna valaki írni aki a BGE-re jar?

Kivancsi lennek milyen a suli,kozosseg,golyatabor stb?



#ismerkedés #BGE #Mediaeskommunikacio
2020. nov. 9. 10:06
 1/5 anonim válasza:
Gyűjtő
2020. nov. 9. 11:12
 2/5 anonim válasza:
Szia! Én most kezdtem el járni a külkerre, másik szakra! Én családiasnak érzem a sulit. A Tanáraim szimpatikusak. A könyvtár jó, segítőkészek a Könyvtárosok. A HSZO-n eddig kétszer voltam és kb 5 percet kellett várakoznom, majd 3 perc alatt elintézték az ügyemet. Most kicsit más a helyzet, ugye alig kell bejárni (csak gyakorlatokra), lehet ezért gondolom családiasnak a sulit. Az épületben már a 3. Napon kitudtam igazodni. A büfé kicsit drága de egyébként jól felszerelt és szép! Közösség nagyon nem alakult ki szerintem, nem nagyon volt rá alkalom (gólyatábor elmaradt) szerintem a kolisok jobban ismerik egymást, köztük kialakulhatott már haverság. Maszkban vagyunk egész nap, így felismerni is nehezebb kicsit a másikat! Nem értem a BGE-t miért kell szidni. Minden iskolában vannak normális meg kevésbé normális tanárok, diákok. Bge-n egyik legmagasabbak a bekerülési pontszámok. Fejezzük már be ezt a szidalmazást, undoritó, unintelligens viselkedésre vall. Tán nem vettek fel?😂 (bocsi kérdező az offért)
2020. nov. 9. 14:37
 3/5 anonim válasza:
Nem nyert
2020. nov. 9. 20:20
 4/5 anonim válasza:
Jelen
2020. nov. 10. 05:53
 5/5 anonim válasza:
Jártam oda, felvettek, mégis szar.
2020. dec. 13. 16:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!