Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki beszélgetni?

Valaki beszélgetni?

Figyelt kérdés

Tudom ez már az 1.500-adik ilyen kérdés, de végül is ez az ismerkedés rovat,szóval egy próbát megér, hátha.

Rólam egy kicsit: 26 éves vagyok, Budapesten élek,bolti eladóként dolgozok, mellette OKJ-n tanulok, mivel sajnos érettségi után nem tudtam folytatni az egyetemet és el kellett mennem dolgozni, de kilátásba helyeztem hogy elvégzem, ha a jelenlegi képzést megcsináltam.

Szabadidőmben (már ami van) szeretek olvasni, sportolni (jelenleg úszok), sorozatozni vagy "kockulni".

Barátaim sajnos kikoptak az idő folyamán, így azért itt próbálok szerencsét, hát ha van valaki aki esetleg szívesen beszélgetne bármiről kötetlenül. Szinte minden téma érdekel, szeretek akár "mélyebb" dolgokról is hosszasan elmélkedni.

FONTOS! Nem társat keresek, csupán beszélgetőpartnert (Amúgy sem hiszek a netes társkeresésben).

Szóval ha valakinek van kedve beszélgetni, nyugodtan írjon privát üzenetet, nemtől függetlenül.


Köszönöm, hogy elolvastad! :)


26/F



2020. nov. 7. 20:52
 1/8 anonim válasza:

Szia. Én sem párt keresek, mert van párom, de szívesen beszélgetek veled.

20/L

2020. nov. 7. 21:15
 2/8 anonim válasza:
miket olvasol?
2020. nov. 8. 02:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Éppen ami jön, vagy úgy érzem hangulatom van, most pl. 2. Világháborús könyvet olvasok, előtte Dan Brown-tól a Megtévesztés fokát olvastam, de pl. a Trónok Harca könyveket illetve a Gyűrűk Urát is kiolvastam, előtte meg pszichológiával kapcsolatos könyveket olvasgattam, szóval így elég sok mindent, csak mostanában nincs annyi időm :/
2020. nov. 8. 12:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy könyvajánlásokat is szívesen fogadok, mindent ami nem ezotéria/spiritualizmus. :)
2020. nov. 8. 13:09
 5/8 anonim válasza:
Szia. Írj, ha van kedved. :) Az én ismerőseim is kikoptak. (inkább csak osztálytársaknak mondanám őket, nem komoly barátoknak)
2020. nov. 8. 14:06
 6/8 anonim válasza:
Szia a kor szamit?
2020. nov. 9. 20:08
 7/8 anonim válasza:
Szia, ha gondolod írj :) 24L
2020. nov. 10. 16:10
 8/8 anonim válasza:
Szia. Ha aktuális még, akkor nekem is írhatsz! ☺️
2021. jan. 23. 13:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!