Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki beszélgetni DJ,S zenei...

Valaki beszélgetni DJ,S zenei dolgokról?

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 18:46
 1/5 anonim válasza:
jelen
2020. nov. 7. 19:01
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia 1 es,milyen műfajt tolsz?
2020. nov. 8. 04:17
 3/5 anonim válasza:
leginkább techno (régi és mai időkből egyaránt) és oldschool trance, néha bekeverek egy kis acid house-t is, illetve nagyon ritkán tribal/tech house. te?
2020. nov. 8. 14:37
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is techno,house,retró mostanság,de mindend meghalgatok,amatőr vagyok és már nem tini,de mindig is állmom volt egy jó keverőpult,lejátszók,meg minden.

Most,akarok venni cuccot,mert eddig nem nagy szám amik vannak.

2020. nov. 8. 14:44
 5/5 anonim válasza:
milyen cuccod van? ha kezdő vagy, nem kell hű de extra felszerelés, inkább keverési technikákat tanulj :) sokáig én is vágytam nagyon drága lejátszókra, effekt processzorokra, keverőre, stb., aztán elkezdtem felfedezni jobbnál jobb keverési technikákat és rájöttem, hogy annyi a lehetőség egy egyszerű midi vezérlőben is, hogy egy amatőrnek totál felesleges sokezer eurós felszerelést vennie :)
2020. nov. 8. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!