Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan fiatal társaság aki befogadna egy 28 évest maguk közé, aki még soha nem élt?

Figyelt kérdés
Mondjuk 20-22 évesek aki még járnak mindenfelé és élnek. Én sajnos soha nem éltem még isten igazából pedig szeretnék. Le néznének? Szóval se csajom nem volt sose, se haverok, se bulik vagy szórakozás.

2020. okt. 24. 19:05
 1/7 Noren1989 válasza:
Te vagy az, Neo?
2020. okt. 24. 19:15
 2/7 anonim válasza:
Létezik persze. De neked sosem lesz ilyenben részed, mert most is itt kérdezed, ahelyett, hogy elmennél egy kocsmába és valamilyen társasághoz odaülnél vagy egy gamer bárban. Itt kérdés közben is érződik a negatív kisugárzásod, meg önbizalmatlanságod, szóval erre a kérdésre sem szívesen válaszoltam, szóval ha így állsz hozzá, hogy lenéznek meg befogadnának e, így én se akarnék veled egy társaságban lenni. Szóval szedd össze magad.
2020. okt. 24. 19:15
 3/7 anonim válasza:
Ha szimpatikus vagy nekik és van közös érdeklődésetek, amit együtt tudtok csinálni vagy csak beszélgetni róla, akkor miért is ne fogadnának be?
2020. okt. 24. 19:22
 4/7 anonim válasza:
És miről beszélgetnél ezzel a társasággal? Mesélnéd nekik a sztorikat a sosemvolt életedről?
2020. okt. 24. 19:53
 5/7 anonim válasza:

2-esnek igaza van. szedd össze magad és csinálj valamit(ami érdekel), aztán majd elválik. nem kell mindenhez társaság, viszont idő közben kialakulhat.


én se voltam nagy társasági ember, de voltak kedvelt zenekarjaim. fogtam magam és elmentem egy koncertre, aztán elmentem mégegyre, végül 3 évig folyamatosan koncerteken voltam, ott összeismerkedtem olyanokkal, akik szintén rendszeresen járkálnak, aztán ennyi.

nem kell semmi más hozzá, csak elhatározás.

2020. okt. 24. 21:18
 6/7 anonim válasza:

Kérdező, fogd magad, és indulj el. Szerinted mi az ami eddig kimaradt? Kocsmák, bulik, meccsek, koncertek?

Fogd magad és menj el egyre. Ennyire egyszerű.

Senki nem fogja megfogni a kezed, leültetni egy székre egy olyan szórakozóhelyen ami nincs fent az interneten, és modelleket feléd dobálni.

Egyébként az, amikor van társasági élete az embernek, az egészen fantasztikus, de nem olyan mint a filmekben. A bulizás sem olyan mint a filmekben, ahogy az autóvezetés vagy a szex sem.

2020. okt. 25. 10:35
 7/7 anonim válasza:

Odamégy egy társasághoz hogy fogadjanak be vagy mi? Hogy tervezed?

Amúgy szerintem nem fognak felkarolni

2020. okt. 26. 07:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!