Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szerintetek újra lehet kezdeni...

Szerintetek újra lehet kezdeni egy ilyen beszélgetést?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy most mentem 9.be és ugye szokás csinálni előre osztálycsoportokat még a tanév előtt tehát amikor még nem is vagy 9. hogy előre ismerkedjenek az emberek meg ilyenek. Ugye nálam is ez volt és rólam tudni kell hogy kicsit nehezebben ismerkedek tehát elég nehezen szólítok meg valakit vagy írok rá tehát én nemnagyon írtam rá senkire viszont rám 2-3 ember rám írt és hát ugye dumáltunk meg ilyenek. Szóval volt egy csaj akivel elkezdtem dumálni háát mondjuk úgy hogy rohadt sokat beszélgettem vele és mivel ilyenkor jó hülye módra sok embernek el szoktam mondani hogy omg beszélek egy csajjal meg ilyenek és ugye el is mondtam egy lány barátomnak aki volt osztálytársam és most évfolyamtársam hogy ugye beszélek egy csajjal. Ezután meg megkérdeztem tőle hogy nem akarja-e megnézni hogy miket dumáltunk és hát mondta hogy igen szóval fogtam és le screenshotoltam az EGÉSZ beszélgetésünket az elejétől a végéig (kb 30 kép) és ugye kijelölgettem a képeket hogy elküldjem neki és el is küldtem csak saaaajnos nem éppen a jó embernekhanem a csajnak akiről készültek fotók ráadásul nem is bírtam kitörölni mert ennyire jó a messenger meg azonnal meg is nézte. Nem is kell mondanom nagyon nagyon beégtem és ott ki kellett magyarázkodnom amit nemtudom hogy elhitt-e vagy nem de az a lényeg hogy azóta nem nagyon dumáltam vele és hogy esetleg valahogy meg lehetne csinálni hogy újra elkezdjek vele beszélni mert amúgy szimpi nagyon.

Köszi a válaszokat.

Ui: bocsi a hülye fogalmazásomért xd



2020. okt. 19. 23:56
 1/6 anonim válasza:
Hát ezt benézted... Arról hallottál, hogy levéltitok? Örülj hogy nem jelent fel, mert ezért lehetne.
2020. okt. 20. 00:01
 2/6 anonim válasza:
Feljelenteni ezért nem lehet, de ez tényleg nagyon égő. Megpróbalkozhatsz nála, de szerintem inkább személyesen, akkor jobban lejön, hogy ő hogyan áll hozzád, van-e esélyed.
2020. okt. 20. 06:28
 3/6 anonim válasza:
Egy messenger beszélgetés megmutatásáért nem lehet feljelenteni senkit. Kiröhögik ott helyben, ha ezt benyögi, hogy ezért feljelenti. Jó sokan lennének akkor eljárás alatt... Ettől függetlenül ritka aljas dolog másnak mutogatni a privát beszélgetést.
2020. okt. 20. 09:15
 4/6 anonim válasza:
Hát szép próbálkozás privátban oltogatni. Igen ezt valóban nem írtam hozzá. Elnézésed kérem nagyokos. Igen ez esetben ha megmutatja a rendőrségen akkor történik is valami. De mi a fenét kell itt barmozni. Nagyon értelmes dolog.
2020. okt. 20. 12:30
 5/6 anonim válasza:
Ja és itt a barátoknak mutogatásról volt szó.
2020. okt. 20. 12:31
 6/6 anonim válasza:

Én is csináltam hasonlót, élőben elmagyaráztam az illetőnek hogy bénán szoktam beszélgetni és ezért a legjobb barátomtól akartam segítséget kérni

Égő volt de kb egy évvel később nem túl józanul és őszintén átbeszéltük és kiderült ő kicsit furának gondolta ezt de inkább viccesnek mint égőnek és kicsit sajnált is hogy béna voltam

A lényeg élőben ezt jobban lehet

2020. okt. 20. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!