Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki szeretne velem barátkozni?

Andus95 kérdése:

Valaki szeretne velem barátkozni?

Figyelt kérdés
25 éves lány vagyok, Cegléden lakom, a kockulás a hobbim. Szeretnék egy olyan lányt, aki szintén vágyik egy lelki társra, akivel lehetne bármiről beszélgetni, ide-oda elmenni pl moziba. Írjatok nyugodtan:)

2020. okt. 15. 22:01
 1/6 anonim válasza:
Kockulas a hobbid? Ez olyan mint ha Rubik Erno mondta volna :)
2020. okt. 15. 22:12
 2/6 A kérdező kommentje:
Hehe:) amúgy ki tudom rakni a rubik kockát:D
2020. okt. 15. 22:15
 3/6 anonim válasza:
En is … az ablakba. De a szineket csak ugy tudtam osszehozni, hogy vagy atragasztottam a matricakat, vagy szétszedtem es ujra összeraktam helyesen a kockat.
2020. okt. 15. 22:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezek is jó megoldások:D
2020. okt. 15. 22:25
 5/6 anonim válasza:
Én szívesen barátkoznék, kockulok is sokat, de a feltételeidbe nem férek bele sajnos 🙁
2020. okt. 15. 23:31
 6/6 anonim válasza:
Én majdnem beleférek, egy apróságtól eltekintve, najó, kettő. De az utóbbin könnyen lehet segíteni. Előbbin is lehetne, csak macera, inkább nem tenném meg, ha emiatt nem, akkor nem.
2020. okt. 16. 00:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!