Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lányok, fiúk, beszélgetni? ...

Lányok, fiúk, beszélgetni? Negyvenes pasi vagyok.

Figyelt kérdés

Kritérium, napi szinten akarnák beszélgetni, és ne legyél szófukar.


Érdekeljen hogy mi van velem, mint ahogy engem is érdekel hogy telnek a napjaid.


Persze nem kötelező oldalakat írni, de azért mi volna ha három mondatnál kicsivel többet írnál?


Barátkoznék. De egyenlőre csak itt, és így. Csak akkor van értelme tovább lépni ha megvan az összhang. Az meg itt kiderül.



2020. okt. 13. 11:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hány éves legyen a kislány,meg a kisfiú,bácsi?
2020. okt. 13. 12:46
 2/11 A kérdező kommentje:
Na, egyből, egy kretén.... Gratula. Másvalaki?
2020. okt. 13. 13:01
 3/11 anonim válasza:
Nekem nyugodtan írhatsz
2020. okt. 13. 14:15
 4/11 A kérdező kommentje:
Írjál te nekem, aztán majd meglátom. Itt felvételi van, hehe.
2020. okt. 13. 14:41
 5/11 anonim válasza:
De bunkó vagy kérdező 😁 kor?
2020. okt. 13. 20:49
 6/11 anonim válasza:
Vagyis pontos kor
2020. okt. 13. 20:49
 7/11 A kérdező kommentje:

5-ös.


Persze, mindjárt írom, meg mesélek magamról.


Én is így szoktam ismerkedni mint ahogy te.

(vagy mégsem?) odamegyyek valakihez, el mondom mindenfélének,.... Bunkónak, stb, aztán meg kérdezem a korát, és érdeklődök a hogyléte felől. 😀😀


Na ki a bunkó? Költői kérdés volt, ha tudod mi az... 😀

2020. okt. 14. 05:30
 8/11 anonim válasza:

Eleg kontrasztos vagy, 40es ember! De vegulis lehet szarbol varat epiteni :D Azt lehet, hogy irsz magadnak helyettem arrol, amennyit, ahanyszor es ugy, ahogy te akarod? Az mar talan mindenen kriteriumnak megfelelne, en csak learatnam a baberokat :D

Egyebkent szivesen dumalok, csak nekem nem megy forgatokonyv szerint. Meg ha nem erdekelsz, nem mondhatom, hogy erdekelsz, mert az mar nem oszinte, ugye? Szoval el kene jutni odaig, hogy oszinten erdekelj, meg igy a kriteriumok elott.

Ja, es tegnaptol ugy dontottem, nem irok se nemet, se kort, se nemi identitast, se defektet, se semmit, CSAK ha eljutunk odaig, hogy az embernek minimalis koze legyen hozza.

Szerintem ez eletre szolo baratsag lehet, mar ami meg maradt belole :D

2020. okt. 15. 13:36
 9/11 A kérdező kommentje:

8 as.

Először bővebben el akartalak küldeni a búsba, de minek vesztegessem rád az időt?

2020. okt. 15. 16:55
 10/11 anonim válasza:
Eskuszom nem tudom, mi rosszat irtam :/
2020. okt. 15. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!