Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve valakinek barátkozni?

Lenne kedve valakinek barátkozni?

Figyelt kérdés
Éjjeli baglyok volna kedvetek beszélgetni velem? Kizárásos alapon csak barátokat szeretnék szerezni. Tudni kell rólam,hogy nagyon szeretek beszélgetni és új embereket megismerni. Hosszú távú levelező társakat szeretnék magam mellett tudni.. Bárkivel szívesen elbeszélgetek,szinte bármiről el lehet velem beszélgetni. Van valakinek kedve egy kis éjszakai levelezgetéshez? Írjon rám nyugodtan,akinek van kedve nem ettem még embert..
2020. okt. 5. 22:13
 1/4 anonim válasza:
Megkérdezhetem,hogy hová valósi vagy?? :) Ha a kezdeti levelezés után személyes találkákat is össze tudnánk majd hozni, akkor én szívesen beszélgetek :) De a kizárólagos levelezés (közös élmények nélkül) engem egy idő után már untatni kezd.
2020. okt. 5. 22:20
 2/4 anonim válasza:
Kor/nem?
2020. okt. 6. 06:12
 3/4 anonim válasza:
Lehet még jelentkezni? Mert ha igen, akkor én szívesen beszélgetek veled
2020. okt. 6. 23:26
 4/4 anonim válasza:
Aha
2020. okt. 26. 12:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!