Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan lehet barátkozni?

Hogyan lehet barátkozni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem tudok barátkozni és az esetek nagyrészében nem is akarok/szeretnék, tanácsok hogy hogyan tehetnék ez ellen?
2020. okt. 2. 19:22
 1/9 anonim válasza:
Legyél nyitott, beszélgess emberekkel, aztán majd alakul.
2020. okt. 2. 19:26
 2/9 anonim válasza:
Miért nem szeretnél, illetve ha nem szeretnél, miért baj, hogy nem megy? Vagy most már szeretnél?
2020. okt. 2. 20:36
 3/9 A kérdező kommentje:

2

Hát mondhatnánk hogy igen, de amúgy nem, csak zavar hogy egész nap egymagamba vagyok, suliidőbe max osztálytársakkal de egyikre se tekintek különösebb barátként.

Azért nem szeretnék mert utálom az embereket (független hogy lehet hogy egy 'jó' ember az illető) és általában ha van is 1-2 ember akit barátomnak tekintek, azokkal se nagyon beszélek úgy 'barátiasan'.

2020. okt. 2. 21:11
 4/9 anonim válasza:
Milyen tulajdonságokat tartasz unszimpatikusnak és miért? Ha annyira utálod őket, akkor hiába vagy a barátjuk, nem fogod magad jól érezni. Emellé kéne valami otthoni hobbi, amit ha egyedül csinálod is élvezed. (2-vagyok)
2020. okt. 2. 21:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Nemrég vásároltam zsír új gépet, várom hogy jelenjenek meg a legújabb játékok és játszhassam őket mert már végre bírni fogja(ez az úgynevezhető hobbim, unszimpatikusan meg konkrétan nincs semmi tulajdonság, csak úgy magába nincs kedvem senkihez, saját barátaimhoz meg úgy állok ahogy ők hozzám körülbelül
2020. okt. 2. 22:58
 6/9 anonim válasza:
Akkor mondjuk fordulj ki a gépből kicsit, és egyből jobban fognak érdekelni az emberek 😀
2020. okt. 3. 07:31
 7/9 A kérdező kommentje:
A gépnek hidd el hogy semmi köze, iskolába járok minden 2. héten, olyankor vagy késő délutánonként vagy nincs id időm leülni játszani, suliidőbe meg buszozáskor, meg az utcán is emberek között vagyok és úgyse érdekelnek
2020. okt. 3. 08:23
 8/9 anonim válasza:
És akkor mit csinálsz? Nem érdekelnek az emberek, nem játszol. Buszozás közben pl min gondolkodsz?
2020. okt. 3. 10:48
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát általában az aktuális dolgokon, de elég vegyes
2020. okt. 3. 11:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!