Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak pécsi anyukák?

Vannak pécsi anyukák?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem tudom , hogy kezdjek bele... Életre szóló barátot keresek.. barátnőt.. akinek nem baj, hogy van egy kisfiam.. az se baj, ha neki is van.. jó lenne összejárni.. játszani hagyni a kicsiket (vasárnap lesz 1 éves) közben kibeszélni magunkból minden szart, majd egyetérteni. Rágyújtani, kávézni .. szóval ja ... Remélem a lényeg érthető. Egyetlen igaz barátra lenne szükségem. Nem tudom, hogy ezt itt meg tudom e találni. Próba cseresznye.. 21 éves pécsi anyuka vagyok. (Van párom de hiányzik a fent leírt személy az életemből!)

2020. okt. 1. 02:18
1 2
 11/15 anonim válasza:
vannak.
2020. okt. 3. 10:34
 12/15 anonim válasza:
nálam a dohányzás kizáró ok. egyrészt eleve a szagát, egészségromboló hatását rühellem. azt még el tudom fogadni, ha valaki úgy cigizik, hogy csak magának árt, az már számomra elfogadhatatlan, ha valaki egy pici baba (vagy bármilyen más ember) egészségét is károsítja ezzel. milyen önzetlen barát lehet az ilyen...?
2020. okt. 3. 14:46
 13/15 anonim válasza:
Közel 10 év, napi 20-30 szál cigi ha nem volt képes voltam kiborítani a szemetest hátha még maradt pár slukk, persze utána töltéssel.. de akkor is, milyen szégyen már.. aztán egyik napról a másikra letettem :)
2020. dec. 24. 16:04
 14/15 anonim válasza:

"azt még el tudom fogadni, ha valaki úgy cigizik, hogy csak magának árt"

Úgy nem lehet cigizni. Eleve árt a környezetnek is már csak magával azzal, hogy miatta legyártják a cigit. De ha tegyük fel "csak magának" árt, akkor is árt a rokonai rokonának is (mármint saját magának), a barátai barátjának (saját magának), a kollégái kollégájának (saját magának), stb.

2020. dec. 24. 22:25
 15/15 anonim válasza:
Vannak
2020. dec. 25. 03:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!