Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretnék egy fiú barátot,...

Szeretnék egy fiú barátot, esetleg valaki?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, barát barátot szeretnék tehát semmi másfelé irányuló kapcsolatot nem szeretnék, csak egy megértő fiú barátot akivel megvan az empátia és jól kijövünk. Csak lány barátaim vannak és néha jól jönne egy haver, egyébként jó hallgatóság vagyok és akinek tudok segítek ahogyan csak tudok. Remélem nem jött le önfényezően mert eszem ágában sincs itt magam fényezgetni.

16/L


2020. szept. 28. 18:53
 1/8 anonim válasza:
Ha tényleg garantálod hogy nem akarsz majd többet később se, és nem megy emiatt tönkre a barátság, nekem írhatsz! 😁
2020. szept. 28. 19:33
 2/8 anonim válasza:
Nekem irhatsz. 🙂 fiu vagyok.
2020. szept. 28. 19:50
 3/8 anonim válasza:
Ha gondolod írj rám nyugodtan :)
2020. szept. 28. 19:56
 4/8 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy hová valósi vagy?? :)
2020. szept. 28. 20:07
 5/8 anonim válasza:
Örömmel. Van párom, így nálam tényleg csak barátság jöhet szóba.
2020. szept. 28. 20:22
 6/8 anonim válasza:

Írnék én is :$

De ha komolyabban megismersz úgy is többet akarnál mert nagyon jó képű vagyok és okos, kedves stb. :'(

Ráadásul 22 vagyok és saját jólmenő vállalkozásom is van amivel egy életre eltudnálak tartani :$

2020. szept. 28. 21:21
 7/8 anonim válasza:
5-ös, kicsit sem átlátszó hogy minden ilyen kérdésnél külön kiemeled ezt 🤣
2020. szept. 28. 22:39
 8/8 anonim válasza:
7-es, te meg erre élvezel? Köszi, nekem ott a párom hozzá. De egy normális barátságra nyitott vagyok. Ha találkozunk, viszem a párom is, szóval kizárt a hátsó szándék.
2020. szept. 28. 22:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!