Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nudista programhoz hol találha...

Nudista programhoz hol találhatok társat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fiatal férfi vagyok, nőnemű szabadidőtársnak örülnék. Budapest, és környéke a célpont.


Az sem baj, ha nem voltál még ilyen helyen ((:


Szerdán v csütórtökön mennék leginkább, csak ezért veszek ki szabit.


Aki úgy gondolja szívesen jönne velem, írjon bátran. Humorosnak, közvetlennek és tisztelettudónak tartom magam.


(Szándékosan használtam a nudista szót a naturista helyett)



2020. aug. 24. 18:59
1 2 3
 11/30 anonim válasza:

Dehogynem.

Attól, hogy nem meleg elmehet más sráccal ilyen strandra. Hisz mások is pucérak lesznek, tehát nem csak őt fogja látni.

Illetve az, hogy együtt mentek semmit se jelent.


Ha én próbálnám ki a nudista strandot vagy a párommal vagy a legjobb barátnőmmel mennék. És nem érezném azt, hogy most mások leszbikusnak tartanak.

2020. aug. 24. 20:08
 12/30 A kérdező kommentje:

19:39 sajnálom, de erre nem tudok ésszerű választ adni.


Ha felveszek egy inget, vagy jobb szabású pólót, akkor rendesen megnéznek a srácok villamoson, utcán, mintha hús lennék.


Szinte hallom a gondolataikat, h mit csinálnának a kis csókos számmal.

Nem, nem vagyok paranoiás, és a melegekkel/transzneműekkel sincs semmi bajom. Sőt... De engem így nagyon frusztrálna, hogy nem tudom melyik gesztus/szó/mozdulat mögött mi van.


Azért mert kicsit adok magamra, még nem vagyok szabad préda

2020. aug. 24. 20:08
 13/30 anonim válasza:
Hat a kerdezo mar nagyon ki van ehezve, es neki mar az is eleg lenne ha csak no lenne mellette es se szex se semmi egyeb nem lenne. Ennyi.
2020. aug. 24. 20:37
 14/30 anonim válasza:

A nők is ugyanígy lennének veled kapcsolatban:

"Szinte hallom a gondolataikat, h mit csinálnának a kis csókos számmal. De engem így nagyon frusztrálna, hogy nem tudom melyik gesztus/szó/mozdulat mögött mi van."😂😂

2020. aug. 24. 20:55
 15/30 anonim válasza:

Annyira gusztustalanul negatívak vagytok. Csak egy kérdést tett fel, ti meg már keresztre akarjátok feszíteni.


Kérdező,ne foglalkozz velül. Nem vagy köteles magyarázkodni a sok energiavámpírnak. Magukból indulnak ki. Ennyi

2020. aug. 24. 21:12
 16/30 A kérdező kommentje:
Jól van. Végülis mehetek pasival is, csak meg kell győződnöm róla hogy nem akar megdugni.
2020. aug. 24. 22:38
 17/30 anonim válasza:
Én srác vagyok, pedig szívesen mennék én is nudista strandra.
2020. aug. 24. 23:44
 18/30 A kérdező kommentje:

Hát, akár veled is elmehetek (hetero alapon!) Lehet még új haverság is lesz.


Az itteni csajok úgyis görcsösek és maguknak valók. Írj rám, ha gondolod.

2020. aug. 25. 00:03
 19/30 anonim válasza:
Te vagy itt görcsös egyedül, hogy annyira vergődsz, hogy itt akarsz nőt szerezni magadnak.
2020. aug. 25. 12:48
 20/30 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az összes negatív komment melegektől jött. Na ezért nem megyek pasival, főleg nem innen.
2020. aug. 25. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!