Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Igaz barátokat keresek esetleg...

Igaz barátokat keresek esetleg tudtok mondani olyan oldalakat ahol lehet barátkozni??

Figyelt kérdés
2020. aug. 12. 07:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Atya isten miféle emberek vannak itt az eszem megáll.
2020. aug. 12. 11:08
 12/20 De La Cruse válasza:

Az igazi barátok nem ismerhetőek fel elsőre.

Amikor bajban vagy és melléd áll és még abban is támogat mi esetleg neked nem a legjobb döntés az akkor lessz igaz baráttá.

Aki akkor segít amikor már baj van azt nem tudod úgy felismerni, hogy nem vagy még bajban.

Te is igyekezz a te barátaidnak amikor bajban vannak vagy nehéz körülmények közé kerültek segíteni, hogy lássák rajtad is, hogy nem vagy papír rambo.

Igyekezz már most te is segítségnek és barátnak lenni.

Utána te is segítséget fogsz kapni.

Lehet, hogy olyan lesz az igazi barátod aki most közömbös vagy esetleg lenézed.

2020. aug. 18. 09:07
 13/20 Leveltetu válasza:
Az igaz baratsag nem egy olyen dolog amit csak ugy osszeszedsz valahol vagy csak ugy megismersz....az igazi baratsag kialakulasa egy hosszadalmas folyamat ami azzal kezdodik, hogy az illetovel elso latasra kialakul egy szimpatia egy nonverbalis komunikacio, majd az idok soran atalakul egy verbalis kommunikaciora ami nagyon talalo mindket fel szamara, kialakul egy kotodes aminek semmilyen vonzalom nincs a hattereben majd kialakul a bizalom es vegul egy olyan kapcsolat amely egy eletre szol. Egy igaz barat nem attol igaz barat, hogy mindennap veled log, vagy allandoan beszelsz vele, tudja minden titkodat stb stb....egy igaz barat az akivel ha nem beszeletel 2 evig majd csak ugy felhivod, hogy problemad van akkor ott van es segit...
2020. aug. 24. 05:49
 14/20 anonim válasza:
Én írtam és szerintem intelligensen ajánlottam fel, hogy ismerkedjünk. Egy hétig se tartott. Így nehéz lesz barátokat keresni. Pedig tényleg semmi rosszat nem írtam szerintem.
2020. szept. 3. 17:36
 15/20 A kérdező kommentje:
14 es tényleg írtál? Mikor? Már nem nagyon emlékszem.
2020. szept. 8. 14:43
 16/20 anonim válasza:
14 vagyok. Augusztus 19-én. Beszéltünk is egy darabig, aztán amikor rátértem arra, hogy bejelölhetnénk egymást máshol, eltűntél.
2020. szept. 9. 22:35
 17/20 A kérdező kommentje:
Ja bocsi ne haragudj de ha ilyen közösségi oldalakra gondolsz mint a facebook akkor ott nem szeretnék nagyon beszélgetni. Nekem itt lenne a legjobb. Itt is lehet irogatni szerintem.
2020. szept. 10. 13:10
 18/20 anonim válasza:
irogthatunk, mostanában én is lelki sérültnek érzem magam...
2020. szept. 10. 13:35
 19/20 anonim válasza:

Tény, lehet irogatni. De


1. Ez az oldal nem erre lett kitalálva

2. Nem is alkalmas rá nagyon

3. Elfelejtettél válaszolni.

4. A felsorolt problémák orvosolhatóak a Messengerrel. De én benne lennék a viberben is

2020. szept. 11. 03:22
 20/20 anonim válasza:
Ahhoz képest, hogy itt szeretsz írogatni, már vagy 2 hónapja elfelejtettél válaszolni... ezért mondtam, hogy olyan helyen beszéljünk, ami erre alkalmas.
2020. nov. 14. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!