Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Uj embereket szeretnék megisme...

Uj embereket szeretnék megismerni, Van aki beszélgetne/ismerkedne velem?(részletek lent) 16/L

Figyelt kérdés

Olyan fiúkkal/lányokkal szeretnék ismerkedni, akikkel jól ellehet beszélgetni bármiről, akár közös programokat lehet szervezni.

Szeretem a természetet, az állatokat, szeretek túzárni és strandolni, filmezni, olvasni.

Kicsit visszahuzodó a személyiségem.

Magamról még annyit, hogy alacsony vagyok 162cm,42 kg

,hosszu barna haj, zöldesbarna szem.

Pár sor bemutatkozást ti is írjatok.



2020. aug. 4. 09:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
Szia! Szívesen megismernélek! Írtam!:)
2020. aug. 4. 09:11
 2/11 anonim válasza:
Szia,ha szeretnél egy tapasztalt férfi barátot akkor szivesen megismernélek
2020. aug. 4. 09:54
 3/11 anonim válasza:
Mi a felső korhatár?? :D
2020. aug. 4. 09:54
 4/11 anonim válasza:
Ha gondolod szívesen megismernélek. Fiú vagyok, de szigorúan csak barátság, van párom és nem szeretnék másikat. Szeretek korizni, úszni, sétálni, moziba, színházba, koncertekre járni. De utóbbiból a kisebbeket szeretem inkább, nem az örjöngőset. Be lehet velem ülni beszélgetni, iszogatni, de az az ivás alkoholmentes a részemről. Nem számít, hogy hol laksz, mert szeretek utazni, bárhova elmegyek, ha találkozásra kerül a sor. Ha ez alapján te is szívesen megismernél, itt vagyok. :)
2020. aug. 4. 10:07
 5/11 A kérdező kommentje:
Privátba nyugodtan írjatok, amint tudok válaszolok mindenkinek !
2020. aug. 4. 10:16
 6/11 anonim válasza:
Nem vagy alacsony, a magasságod átlagos.
2020. aug. 4. 11:03
 7/11 A kérdező kommentje:

2/5

Szia! Nem tudtam, hogy kell tapasztalat a barátkozáshoz!:D


4/5

Írj privátban,én is csak barátkozni szeretnék, ha szimpatikusak vagyunk egymásnak akkor találkozhatunk majd, csak előtte azért beszélgessünk.


3/5

Nem tudom nincs korhatár, bárkivel szívesen beszélgetek.

2020. aug. 4. 11:07
 8/11 anonim válasza:

Én barátkoznék.

20/L

2020. aug. 5. 03:39
 9/11 anonim válasza:
Én is ismerkednék, barátkoznék
2020. aug. 5. 23:25
 10/11 anonim válasza:
Én is megismernélek😊
2020. aug. 8. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!