Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy tudnék ismerkedni Pesten?

Treagu0311 kérdése:

Hogy tudnék ismerkedni Pesten?

Figyelt kérdés
Egy 24 éves közvetlen, nyílt, odaadó srácnak tartom magam, a munkámból adódóan sok emberrel tudok felvenni kontaktust, sikerült egy-kettő személyes kapcsolatot is kialakítani, de sajnos ezekből kapcsolatokból nem sikerült baráti kapcsolatra szert tenni. Nem munkatársakról van szó, hanem vevőkről. Munkatársakkal való viszonyom elég zűrös, még nem tudtam igazán kiteljesedni nekik, és nem érzem azt, hogy a csapatba szívesen befogadtak volna. Egyszerre vágyom egyedüllétre és egy kisebb társaságra is akikkel szívesen eltudnék hétvégente vagy a szürke hétköznapokon szórakozni. Bármilyen számomra új dologra is nyitott vagyok, annak örülnék a legjobban. Akinek van kedve esetleg Pesten ismerkedni annak állok elébe. Nemtől, kortól függetlenül természetesen.

2020. júl. 16. 15:29
 1/8 anonim válasza:

Heti rendszeresseggel lehet itt hasonlo kerdeseket olvasni. Szerintem siman lehetne, hogy akik hasonlo problemakkal kuzdenek, azokkal szervezunk valami kozos programot csoportosan, aztan ott mindenki ismerkedhet kedve szerint :)

F25

2020. júl. 16. 15:34
 2/8 anonim válasza:
Az ilyenekből amit írtál nem is lesz barátság. Ahhoz szorosabb kapcsolat kell. Az se barátság, hogy minden héten elmentek valahova, az max haver. A barátság ennél sokkal több, kölcsönös feltétel nélküli bizalom, ami nem így alakul ki. De a legtöbb ember amúgyis képtelen rá, ahogy tapasztaltam.
2020. júl. 16. 15:41
 3/8 anonim válasza:
Valahol csak el kell kezdeni, legalább próbálkozik.
2020. júl. 16. 17:00
 4/8 anonim válasza:

Szimpatikus próbálkozás és egyáltalán nem kell leszólni érte.

Minden barátság haverkodásból, közös programokból indul ki.Ott ismeri meg egyik ember a másikat és fokozatosan épul fel. Nem úgy gondolja nyilván a Kérdező , hogy egyik percről a másikra.

Igenis van benne fantázia, és a fogalmazásán látszik, hogy értelmes ember, van stílusa.

Elég jó emberismerő vagyok,hogy ezt lássam.

2020. júl. 16. 19:09
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztató szavakat kedves 4-es! Ez most nagyon jól esett, egy parányit az önbecsülésem is nőtt ezzel köszönöm szépen Neked!
2020. júl. 16. 19:44
 6/8 anonim válasza:

Az önérdek városában ismerkedni könnyű, értéket nehéz találni...

Azt csak az idő mutatja meg, ez tuti.

2020. júl. 17. 13:57
 7/8 anonim válasza:
Nekem írhatsz, én pest megyei vagyok :)
2020. júl. 17. 21:20
 8/8 anonim válasza:
Szintén Pest megyéből jelentkezem. Szerintem se add fel, mindent el kell kezdeni valahol :)
2020. júl. 24. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!