Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan tudunk össze haverkodni...

Hogyan tudunk össze haverkodni velük?

Figyelt kérdés

Barátnőm panelban él, ezért ha ott vagyok lemegyünk az ottani pályára, de elég sokan járnak le rajtunk kívül,lenne kivel "játszani" mi viszont lányok vagyunk, ezért nem vesznek be csak úgy focizni mint egy fiút, szóval hogy tudnánk össze barátkozni velük?

l5 L



2020. júl. 2. 08:21
 1/2 anonim válasza:
Ez kétoldalú dolog. Nekik is nyitottnak kell lenni rá. Nem szép dolog csak azért kizárni mert lány vagy, de nem tudsz mit tenni sajnos. Keress olyan embereket akik elfogadnak.
2020. júl. 2. 09:20
 2/2 anonim válasza:
Én nő vagyok és panelban nőttem fel és sajnos nőket akkor se vettek be a csapatba. De mivel lányok is voltunk páran így röplabdáztunk teniszeztünk vagy pingpongoztunk még versenyt is rendeztünk ilyeneket találtunk ki és az lett a vége, hogy a fiúk jöttek hozzánk ők is be akarnak száni.
2020. júl. 4. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!