Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol és hogyan érdemes beszélge...

Hol és hogyan érdemes beszélgetést kezdeményezni másokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Évek során eléggé elhanyagoltam a szociális életem és most 0 baráttal rendelkezem, ami eléggé megvisel lelkileg és kihatással van az életem minden területére.

Általában jól kijövök az emberekkel, de iszonyatosan nehezen teremtek kapcsolatot másokkal.

Tudnátok tanácsokat adni hol/hogy érdemes? Most nem olyan válaszra várok, hogy "Akárhol", mert azért a sarki közértben nem kezdenék el vadidegenekkel beszélgetni. Úgy érzem a mai rohanó világban nagyon nehéz bárkivel is kapcsolatba kerülni. Mindenki a telefonját bámulja vagy siet valahova.

30/F


2020. jún. 30. 20:30
 1/3 anonim válasza:

A hobbi a legkézenfekvőbb.

Ha szeretsz focizni, keress helyben egy csapatot. Ha van egy kedvenc autómárkád, nézd meg pl. Face-en hogy a városodban lesz-e találkozó. Ha mondjuk érmét vagy bélyeget gyűjtesz, irány a helyi klub. Bár pont vége az NB1-nek, de egyébként ha kimész egy meccsre egyedül, szinte mindig akad társaság. Ha túrázni szeretsz, ilyesmi is sokszor megy csoportosan, szervezetten, ahová oda lehet csapódni. Szóval gondolkodj el mit szeretsz csinálni, és próbálj első körben célzottan abban a körben keresgélni. Ha az első ismerős megvan, utána már az is újabb esély, ha ő tovább bemutat a saját baráti körének.

2020. jún. 30. 20:56
 2/3 anonim válasza:

Kezdeményezz velem :D Nekem sincs most senki ismerősöm, csak a családtagok.


Amúgy nekem csak a tanfolyamok, workshopok, találkozók jutnak eszembe. Ott olyan emberekkel találkoznál, akikkel közös az érdeklődési köröd, így nem lenne szokatlan, ha "csak úgy" beszélgetést kezdeményezel. :)

2020. júl. 1. 21:58
 3/3 anonim válasza:

Én netes online játékban találtam barátra.

Rengeteget játszottunk együtt, aztán a való életben is találkoztunk.

Már rég nem játszik egyikünk se, de a barátság maradt, azóta is heti szinten összefutunk, még nyaralni is voltunk együtt.

2020. júl. 2. 12:43

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!