Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan kezdjünk el egy beszélg...

Hogyan kezdjünk el egy beszélgetést lányokkal?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel beszélgetek, és szinte csak akkor tudok ráírni, amikor valami konkrét közölni valóm van vele. Mindig van kedvem beszélni vele, de nem tudom, hogy hogyan írjak rá, mert a Hogy vagy, mizu, mit csináltál ma, nagyon sablon üzeneteknek tűnnek, és ha nincs konkrét közölni valóm vele, akkor ezeket szoktam használni, de nem nagyon haladok vele előrébb. Van valami beszélgetés indító üzenet?

2020. jún. 11. 19:02
 1/3 anonim válasza:
Hát ha már valamikor van "konkrét közölnivalód", akkor azt könnyedén tovább lehet vinni valami személyesebb jellegű téma felé. Például mondod neki, hogy "ja amúgy képzeld el, ma amikor sétáltam haza, elkezdett esni és nagyon megáztam" és akkor küldesz egy képet, hogy mekkora vihar volt. Most ez csak egy példa volt, de akármilyen spontán dolog jó.
2020. jún. 11. 19:44
 2/3 anonim válasza:
Miért fiúkkal hogy szoktál? A lányok is emberek, nem egy idegen faj.
2020. jún. 11. 20:06
 3/3 anonim válasza:
Küldj mémeket.
2020. jún. 12. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!