Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Találtatok már Omeglén olyan...

Találtatok már Omeglén olyan embert akivel barátok letettek?

Figyelt kérdés
Szeretnék pár internetes barátot akivel ugyanazt a dolgot szeressük,hogyha már a köreimben nincsen. Kiváncsi vagyok,hogy másoknak bevált-e az ismerkedés ott-

2020. jún. 9. 23:55
 1/6 anonim válasza:
Nekem sajnos nincsenek jó tapasztalataim, tartós bármi nemű kapcsolat meg végképp. Az anonimitás szerintem felhatalmazza az embereket arra, hogy olyan dolgokat is mondanak/írnak, amit face to face nem tennének. Nekem ez valahogy nagyon természetellenes
2020. jún. 10. 00:09
 2/6 A kérdező kommentje:
igen,nekem is voltak rossz élményeim,pl mikor valaki arról beszélt,hogy öng***lkos akar lenni,és lehet troll volt,de akkor is nekem az túl sok volt:/ de gondoltam adok neki még egy próbát,mert régen ismertem meg pár jó fej embert,de omeglén kivül sose beszéltem velük újra.
2020. jún. 10. 00:14
 3/6 anonim válasza:
Én jelenlegi barátnőmet ismertem meg chat rouletten ami ugye omegle 2. 4 éve élünk együtt. De ez tök véletlen történt, nem párt keresni voltunk fenn csak nézni a hülyéket, aztán egymást találtuk meg. Egyébként ő külföldi.
2020. jún. 10. 00:27
 4/6 anonim válasza:

jajj hát nem is lenne igazi ha nem jönne valaki aki ott találta meg az élete párját...


én ideig óráig találtam de szigorúan online am az omegle nem is működik mostanában tele van botokkal

2020. jún. 11. 00:51
 5/6 anonim válasza:
Egy pasiba, akit ott ismertem meg évekig szerelmes voltam. Megismertem egy indiai srácot is, akivel vagy 4 éve barátok vagyunk, nyilván csak közösségi oldalon keresztül tartjuk a kapcsolatot. Tényleg nagyon ritka, hogy valakivel tartós kapcsolat alakuljon ki, ez a kettő nekem is kb 3-4 év alatt jött össze.
2020. jún. 11. 16:22
 6/6 anonim válasza:

Én jóban lettem egy viszonylag ,,híres” lánnyal,3x feldobott minket egymásnak de semmi elérhetőséget nem adtunk meg. Majd aznap este feldobta a Tiktok fy és gondoltam akkor már ráírok!

Azóta jó barátok vagyunk,van még pár insta követőm de tartó/igaz barátsagot nem nagyon lehet kötni.

2020. dec. 29. 15:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!