Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lehet itt ismerkedni budapesti...

Lehet itt ismerkedni budapestiekkel? Pár infó rólam...

Figyelt kérdés

20 éves budapesti srác vagyok. Ősszel kezdem az utolsó évemet az egyetemen, mozgókép és média szakon. Igen, eléggé vonz a filmezés világa. Emiatt a fotózáshoz is konyítok valamelyest. Plusz Marvel és Star Wars fan is vagyok :D

Szeretek filozofálni egy hideg sör mellett egy kocsmában. Legyen szó az élet értelméről, pszichológiáról, vallásról (ateista vagyok), vagy csak sima lelkizésről.

Szeretek Imagine Dragonst, Skilletet, Bastillet, Esti Kornélt vagy Bagossy Brothers Companyt hallgatni.

Sorozatokból a Rick & Mortyt, Így jártam anyátokkalt, Altered Carbont és Black Mirrort szeretem.


Valakinek lenne kedve ismerkedni? :D


2020. jún. 6. 21:57
 1/7 hugohamm01 válasza:
Milyen egyetemen vagy ha most fogod befejezni?
2020. jún. 6. 22:11
 2/7 A kérdező kommentje:
6 féléves a szak.
2020. jún. 6. 22:16
 3/7 anonim válasza:
Elég fura számomra, hogy valaki 18-19 éves korában elkezd egy egyetemet, de 20-21 évesen már abba is hagyja. Ez akárhogy számolom is 2 év, ami 4 félév lesz, nem 6. 2 éves egyetem. Szép.
2020. jún. 7. 09:14
 4/7 A kérdező kommentje:

Nektek meg mi bajotok van?

18 évesen érettségiztem és ennyi évesen mentem ősszel egyetemre. Szóval most 2 évvel később 20 évesen kezdem a 3. évemet ott. Novemberben van a szülinapom, azaz 21 évesen fogok diplomázni ezen a 6 féléves szakon.

Quick math.

2020. jún. 7. 09:39
 5/7 anonim válasza:
😂😂😂😁😁😁😂😂😂
2020. jún. 7. 12:36
 6/7 anonim válasza:
Rám írhatsz 20/F
2020. jún. 8. 00:42
 7/7 anonim válasza:
Hát, ha penpalt is keresel, akkor megoldhatjuk:) 18/L
2020. jún. 20. 01:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!