Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Honnan lehet tudni hogy nem...

Honnan lehet tudni hogy nem kamu profil valaki facebookon?

Figyelt kérdés

Elvileg ha googlebe feltoltom akkor kiadja, de ott csak annyit adott ki hogy ez egy selfie es tok random kepeket.

Tudnatok segiteni?

Tul gyanus a profil es nem akarom hogy beszivasson egy troll



2020. jún. 5. 17:18
 1/9 anonim válasza:
Vannak kozos fotoi masokkal? Esetleg ha latod az ismeroseit, vagy aki hozzaszol a kepeihez irj rajuk es kerdezd meg ismerik-e szemelyesen..
2020. jún. 5. 17:22
 2/9 anonim válasza:
Pont az a jó, ha nem találja meg máshol a képet, mert akkor nem kamu. Ha kidobja máshol ugyan azt a képet, ami nem egyértelműen az ő profilja, akkor kamu az illető, neten talált képeket tesz kim
2020. jún. 5. 17:24
 3/9 anonim válasza:
Es jo otlet meg a messenger videochat.
2020. jún. 5. 17:24
 4/9 anonim válasza:
Kettes, nem mindig mutat ki egy felhasznalt kepet a google. Lasd pl. ha lementesz egy fotot es atszerkeszted, filter, stb. egybol nem fog ra talalatot mutatni a google
2020. jún. 5. 17:26
 5/9 anonim válasza:
#4 nem azt mondtam, hogy 100% biztos nem kamu. De ha megtalálja máshol, ami nem az ő profilja, akkor szinte biztos kamu.
2020. jún. 5. 17:49
 6/9 anonim válasza:
Igen ertem, csak mondom, hogy egy atszerkesztett kepet nem minden esetben ismer fel a google kepkereso
2020. jún. 5. 17:51
 7/9 A kérdező kommentje:

Hat eleg gyanus hogy 1 eves a profil.

Szep Atlagos a csaj es alig van lajk a kepeken viszont akik irnak a posztjaira azok valosak.

De a facebook urlje peldaul egy teljesen mas noi nev

Tehat ot hivjak

Kasz ablanka-nak

Az urlben meg

Mor Ica van

Ez az ami miatt nagyon gyanus

2020. jún. 5. 18:01
 8/9 anonim válasza:
Linkeld at uzenetben, utana nezek
2020. jún. 5. 18:14
 9/9 anonim válasza:
Én az ismerősei számát szoktam megnézni, meg h képeit, megosztásait kik és hányan likeolják kb, és random ránézek közülük párra.
2020. jún. 5. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!