Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Leszbi/bi nőkkel fériként...

Leszbi/bi nőkkel fériként vajon miért olyan nehéz beszélgetni?

Figyelt kérdés

Miért hiszik azt hogy minden férfi ő rá startolna és épp pont hogy nem a legjobb beszélgető társat látja benne a nőkről.


F/44



2020. jún. 2. 14:40
1 2 3
 11/27 anonim válasza:

Egy kicsit másabb lesz a hozzáállásod.

De Erre csak annyit tudok mondani,hogy ha megtapasztalod,érteni fogod a miérteket.


#3

2020. jún. 2. 15:40
 12/27 A kérdező kommentje:

Jó igaz, T. a kivételnek mert vannak a korombeliek között is nyers emberek csak itt vettem észre , hogy ez a korosztály kissé jobban el van eresztve.


Amúgy megkérdezhetem te mennyi idős vagy?

2020. jún. 2. 15:43
 13/27 anonim válasza:

Akadnak azért szép számmal más korosztályban is,csak azért nem látszik/érződik,mert nem annyira vannak jelen ehhez hasonló közösségi platformokon.


3x-es vagyok.


#3

2020. jún. 2. 15:46
 14/27 A kérdező kommentje:

Hát igen, nehéz kiszűrni elsőre az biztos, itt meg sokan vagyunk..

Milyen kis diszkréten adtad tudtomra a korodat! :))))

Tetszik!

Ha nem sértelek meg most elköszönök mert edzésem lesz, de ha nem veszed tolakodásnak és nem untatlak akkor szívesen irok neked este priviben!


Szió! :)

2020. jún. 2. 15:59
 15/27 anonim válasza:

Pedig utálom,hogy annyi vagyok amennyi.

Semmi gond,menj csak.

Addig nem probléma,míg nem csap át perverzbe a történet.

Bye


#3

2020. jún. 2. 16:04
 16/27 anonim válasza:

Én heteró lányként egyáltalán nem érdeklődöm olyan pasi iránt, akitől csak és kizárólag barátságot akarok.

Max akkor barátkozok, ha más nem lehet közöttünk,vagy még nincs de azért örülnék neki.

Szóval nálam mindig ott van?eu a hátsó szándék:D

De én nagyon csajos lány vagyok,úgyhogy a másik nem tényleg csak amiatt érdekel

Tudom nem ez volt a kérdés,de leírtam az én szemszögemből, hátha vam valami összefüggés:)

2020. jún. 2. 20:41
 17/27 anonim válasza:
Nem tudom, hogy mi a nehéz velük a beszélgetésben. A munkahelyemen több leszbikus van, és könnyedén beszélgetek velük. Nekem sokkal nehezebben megy a beszélgetést a b*-al, valószínűleg azért, mivel nem szeretném, ha rám izgulnának be.
2020. jún. 2. 20:47
 18/27 anonim válasza:
A melegek nagy többsége normális ilyen téren is,hidd el,szóval nem kell parni h rádgizdulnak.
2020. jún. 2. 20:51
 19/27 A kérdező kommentje:

16.

Miért kell mindjárt kapcsolat ha épp az ellenkező neművel beszélgetsz,esetleg ismerkedsz?


17.

Engem általánosságban hajtanak el a nők legyen az hetero,leszbi,bi.

Ebből a tapasztalatomból indulok ki.

2020. jún. 2. 20:54
 20/27 anonim válasza:
Mert a férfi idővel faggatózni kezd a szexuális életéről, vagy felajánlkozik harmadiknak, a nőkről való dumcsizás közben is fantáziál. Ennek pedig nem akarja magát kitenni a nő. Akkor sem, ha hetero, kivéve, ha felszabadultabb típus és keres valakit. Akkor kifejezetten a vágykeltés a cél, és akkor aztán jöhetnek a pikáns sztorik, majd a nagy kefélés.
2020. jún. 2. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!