Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » SOS!Hogy mondjam meg a barátnő...

SOS!Hogy mondjam meg a barátnőimnek hogy most nem szeretnék velük menni sehova?

Figyelt kérdés

Tudom hogy korlátozás van,de a barátnőim (3man vagyunk barátnők) szeretnének velem találkozni és utána el akarnak menni edzeni. Nekem se kedvem, se energiám nincs, ráadásul a térdem is rossz.

Nem vesztünk össze, de ők 2 nagyon jól elvannak nélkülem is. Ha pedig megyek velük valahova, beszállok a beszélgetésbe, de tökre 3. keréknek érzem magam.

Már tegnap megbeszéltünk (vagyis ők mondták hogy megyünk) hogy ma eszünk. A térdem sérült és fáj, mert mostanában erőltettem.

Nem akarom azt mondani nekik hogy nem megyek mert fáj a lábam, mert félek hogy azt hiszik hogy nem akarok velük időt tölteni. Attól is félek hogy mit gondolnak rólam, mi van ha kibeszélnek amiatt hogy nem megyek el?

Nem tudom hogy közölje velük. Nagyon félek hogy mérgesek lesznek, hiszen ma fél 5kor találkoznánk.

Kérlek segítsetek!



2020. máj. 15. 14:58
 1/2 anonim válasza:
Nem azért, de ha ennyire szorongsz, akkor ők nem olyan jó barátaid. Egy igazi barátságban félelem nélkül kellene ilyeneket megbeszélni, hogy fáj a lábad, ezért nem mész edzeni. És arról is komolyan kéne, hogy kirekesztve érzed magad. Mit veszíthetsz? Ha igaz barátok, elszégyellik magukat, megpróbálnak javítani a viselkedésükön. Ha meg nem, akkor menjenek csak isten hírével, nem kár értük.
2020. máj. 15. 15:09
 2/2 anonim válasza:
Fogadj meg egy tanácsot. Tele voltak az áltsulis és gimis első éveim toxic barátságokkal. Ez is az. Ha mérgesek lesznek sem a te hibád. Túl sok az elvárásuk feléd. Tudom, hogy ezek most nagyon fontosak neked, de fogsz találni jobb barátokat. Nem éri meg. Ez nem fog tartani örökké úgy sem, ha eröltetni akarnak dolgokat. Te vagy a fontos. Ha nem fogadják el az indokod, nem jó barátnők. Lesznek majd akik türelmesek lesznek és elfogadóak. De ők nem azok
2020. máj. 16. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!