Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan barátkozzak online?

Hogyan barátkozzak online?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég kiírtam egy kérdést, egy barátnőm titkos fiókját találtam meg és az javasolták itt nekem, hogy csináljak egy fake profilt és haverkodja úgy össze vele, de nekem még sose voltak online haverjaim, nem tudom mit illik, mit nem. Nagyon hálás lennék, ha megdobnátok pár jótanáccsal😅

2020. máj. 14. 20:37
 1/10 anonim válasza:

Először is:

Az adott fake profilod milyen neműre lett kreálva? Ez a legfontosabb, ebből kell kiindulni. (Bár gondolom fiú, de biztonság kedvéért.)

2020. máj. 14. 20:52
 2/10 anonim válasza:
Vaaagy szerintem ne próbáld meg átverni az illetőt, ezek után soha nem fog merni online ismerkedni
2020. máj. 14. 21:17
 3/10 A kérdező kommentje:

Sehogy, még nem csináltam meg a fake profilt, egyenlőre még nem vettem rá magam lelkileg erre az egészre. A helyzet az, hogy tavaly elköltöztem tovább tanulás miatt és keveset találkozunk és eléggé elveszettnek érzi magát. Úgy érzi sztem h én is magára hagytam.

Szóval milyen nemü legyen ak majd a profilom?😅

2020. máj. 14. 22:24
 4/10 anonim válasza:

Bár én kérdeztem rá, hogy milyen nemű, stb (1. Vagyok)


De a 2.nak azért igaza van.. inkább írj rá rendesen, minthogy valami baj történjen nála bizalom téren mondjuk..

2020. máj. 14. 22:32
 5/10 anonim válasza:

Viszont nekem is van egy kérdésem, az egy fontos kérdés..

Minek kéne fake profil?

Mit szeretnél vele beszélni?


Ahogy olvastam, úgy látom, együtt vagy vele, szóval.. miért nem kérdezed meg személyesen?

2020. máj. 14. 22:34
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok együtt vele😂 13 éve a legjobb barátnőm, szinte testvérek vagyunk és hetero vagyok😂 a probléma az, hogy szeptember óta 1x találkoztunk és nem nagyon nyílik meg előttem.

Hogy szoktatok online barátkozni?

2020. máj. 14. 23:20
 7/10 anonim válasza:

Ohh ne haragudj, én olvastam félre, "egy barátnőm" helyett "a barátnőm"


Amúgy ez kicsit ellentmond.. legjobb barátnőd, de nem nyílik meg előtted..


Igazából szerintem rendesen kéne megbeszélned vele, nem kamuval

2020. máj. 14. 23:24
 8/10 A kérdező kommentje:
Tehát mondjuk kiposztol egy képet, hogy kedve van betépni és eretvágni, akkor ráirjak h halihaliho, tellmemore?
2020. máj. 14. 23:28
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja, hogy majd élőben
2020. máj. 14. 23:28
 10/10 A kérdező kommentje:
Agyfaszt kapok tőle
2020. máj. 14. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!