Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mi történik vetéléskor? Úgy...

Mi történik vetéléskor? Úgy értem, mik a "jelei" ha vannak, annak, hogy elvetél valaki?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 05:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Vérzés, erős görcs. De a barnás pecsételés is jel lehet.
2014. márc. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm
2014. márc. 26. 06:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem kicsi barnás pecsételes volt, es erősebb menstruacios görcs.
2014. márc. 26. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Barnás pecsét volt,hüvely fájdalom is és nagyon erős görcs amitől egész éjszaka nem tudtam aludni,aztán megjött a mensim. Az elején sokkal erősebb volt,mint máskor és így a vége fele pedig sokkal enyhébb illetve sokkal előbb kezdett elmúlni,ráasásul enyhén 'darabos'.
2014. márc. 26. 07:55
 5/6 anonim ***** válasza:
6hetes terhesen vetéltem el, semmi előjele nem volt, egyik reggel elmentem pisilni,és elkezdtem vérezni, elmentem orvoshoz, délután már ömlött belőlem a vér, nagy darabokkal, ez kb 3 napig tartott. Annyira véreztem,hogy alig tudtam a wc-ről felállni. Biztos,hogy terhes voltál?
2014. márc. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen terhes voltam...már voltam dokinál...elvetéltem,már nincs baba :'(
2014. márc. 28. 05:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!