Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab. után az első...

Missed ab. után az első menzesz, kinek mennyi ideig tartott általában? És az utána következő ciklusok, hány naposak voltak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 21. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 35. napra jott meg es 8 napig vereztem. Brutal eros verzesem volt. Most figyelem a kovetkezo ciklust ovuteszttel.
2013. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos többször is volt. Nálam pont fordítva, az elsők az átlagosnál gyengébbek voltak, 8 hétre jött meg először, de nekem a ciklusaim is kb. 6 hetesek.
2013. nov. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a vállaszokat. Hát akkor ez igen csak változo, ugyanis nekem 26 napon jött meg, vagyis most 3.dik napja és igen, elég brutális vérzésem van nekem is. Remélem hamar el mullik...Viszont ez érdekes hogy nekem utoljára agusztus 19én jött meg és most 20-án. És eléggé változó ciklusaim voltak,23 és 26 naposak. Akkor van rá esély hogy most be áll majd rendesen a menzi?
2013. nov. 22. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elso veteles utan beallt fix 30 napra. Most kivancsi leszek a kovetkezo hogy fog megjonni. Ez a 35 viszonylag hosszunak szamit nalam. Remelem a masodik veteles nem zavart be annyira, hogy ilyen hosszu marad. Meglatjuk!
2013. nov. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem már 4 menstruációm volt, 31, 21, 25 és 27 napra jött meg, a korábbi pontos 28 nap helyett. A mensturációm gyenge és rövid lett. Először reménykedtem, hogy helyrejön, de úgy néz ki nem. Dokinál még nem voltam, de nagyon el vagyok keseredve.


Ráadásul mindig azt olvasom, hogy mindenkinek erős először, aztán olyan, mint régen vagy esetleg továbbra is erősebb, nekem meg alig van meg.

2013. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem korábban 28 napos ciklusaim voltak. A műtét után először 31 napra, utána 34 napra jött meg. Az első nekem is nagyon erős volt (kb. a 2-5. napig) és 8 napig tartott.
2013. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a vállaszt mindenkinek. Remélem nekemis, ezután majd rendesen vissza áll.
2013. nov. 23. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!