Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab utáni kontrollvizsgá...

Missed ab utáni kontrollvizsgálatra műtét után 2 vagy 6 héttel kell menni pontosan hogy vizsgálnak, csak a hasat vagy mint egy nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
Csak eldarálták a műtétnél hallottam 2 hetet, aztán 6 hetet (amit soknak találok, császár után volt annyi). Szövettan kiadásakor (amit ki sem adtak) rákérdeztem, hogy műtét után 2 héttel menjek kontrollra, rávágta a doki, hogy aha, de láttam, hogy nem is figyelt arra, amit kérdeztem, éppen írt valamit a számítógépre és mobilozott is, kb bármit kérdezek azt mondja rá aha.
okt. 21. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hétre rá kellett menni. Manuálisan is megvizsgáltak és uh-t is csináltak.
okt. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hét volt. A szövettani eredményért kellett 2 hét múlva telefonálni. Hüvelyi UHt csinált, megtapintotta a hasam.
okt. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvosfüggő. Olvasd el a zárójentést, bele szokták írni.
okt. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!