Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Az,hogy elvetéltem meddig...

Az,hogy elvetéltem meddig mutatható ki ultrahangon?Vetélés után akár hónapokkal később is láthatja a nőgyógyász,hogy nekem volt egy vetélésem?

Figyelt kérdés

Természetesen a vetélésem után elmentem nőgyógyászhoz és azt mondta kiürültem rendesen.Nem kellett műtéti befejezés

Csak kíváncsiságból kérdezem amit kérdeztem....3 hónapja vetéltem el amúgy.



júl. 18. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom valószínűnek.
júl. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Ha teljesen kiürül, akkor nem lát már semmit.

8 hetesen vetéltem el (kezdtem vérezni) pénteken hajnalban az ügyeletes doki azt mondta h majd meglátjuk mi lesz?

Hétfőre volt időpontom a magán dokimhoz (terhesség megállapításra) Ő már semmit sem látott.

Azt mondta ha nem tudná h pozi tesztem volt, akkor nem mondaná meg h terhes voltam úgy kiürült

júl. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem látja, és ez így is van jòl. A természet elrendezi, aztán regenálòdsz, hogy ismét a régi legyél. Nekem is volt sajnos vetélésem, 2 és fél hét mùlva a doki azt sem mondta volna meg, hogy terhes voltam.
júl. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sokan észre sem veszik, hogy terhesek voltak és később az orvosok sem, mivel nyom nélkül távozik legtöbb esetben.
júl. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!